Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen "trükköt", logikát,...

Milyen "trükköt", logikát, stb. ilyesmit alkalmazhatnánk saját turkálónkba? ( . Hogy jobban menjen. )

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 18:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. szept. 11. 23:08
 12/13 anonim válasza:
10%
Ez hulyeseg! Az ugy nem jo , hogy minden egyre olcsobb...ezzel a logikaval midnenki penteken megy, igy akkor is nagyjabol meglesznek a jo aruk...nehoguy ezt csinald! Az a lenyeg, hogy hangulatos legyen, mindig tisztasag es jo illat kleggyen, ez nagyon fontos! Kedves elarusitok, viragok, kellemes kornyezetert! Legyenek kulon dobozok is, amibe kisebb majokat meg olcsobb dolgokat berakhatod, de legyenek szepen valfak, es csoportositsd a ruhakat kulon tipus szerint(bluzz, naidrag, kabat, stb.) Es azon belul szinek szerint! Fontos h ne legyen osszevisszasag, a valfak mindig befele nezzenek, ha veletlenul egy vasarlo rosszul tette vissza, akkor szepen azonnal vissza kell igazitani! Mindig tegyel ki plakatot, es kiirhatsz mindig egy tablara, hogy pl. 15% olcsobb, es tudom hogy ez aljassag, de ezt tobb helyen is lattam s tenyleg bejott. Egyepkent lehet olyan , hogy minden szerdan kettot fizetsz s a harmadikat ingyen kapjak, meg uilyenek, remelem sokat segitettem :)
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 2. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!