Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért tartják sokan aggályosna...

Miért tartják sokan aggályosnak az MLM-ben való dolgozást?

Figyelt kérdés

Tényleg komoly válaszokat várok, nem hallomáson és előfeltevéseken nyugvó közhelyeket és sztereotípiákat.

Elvileg az MLM főként abban különbözik a hagyományos kereskedelemtől, hogy a kisker, nagyker árréseket és a kiskereskedelem költségeit kihagyva ezt a marzsot a forgalmazók között visszaosztja különböző szinteken. Eddig ez nem is hangzik jól, de tényleg keresem a pro és komtra (tapasztalati) érveket, hogy mennyire érdemes belevágni 2022-ben.



2022. jan. 10. 19:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/156 anonim ***** válasza:
63%
(56 voltam szinten)
2022. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/156 anonim ***** válasza:
63%
Na ezt hiszem,ha latom kategoria kedvesem. ;) addig csak mese habbal.
2022. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/156 anonim ***** válasza:
78%

65: egy érettségi nem ártott volna. Akkor talán tudnád, hogy a fluor nem a vegyületei különböző anyagok. A nátrium és a klór is súlyosan mérgező, de gondolom a nátriumkloridot te is beletolod a húslevesbe.


Ami a fluoridos fogkrémet illeti: [link]


Inkább nekik hiszek.

2022. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/156 anonim ***** válasza:
0%

A te életed, olyan hitre alapozod, amilyenre akarod. :D :D :D


Én inkább tudásra alapozom.


A hitet meghagyom neked, meg a templomba járóknak...


Azt meg én is sajnálom, hogy nem jutottál el az érettségiig, egyetértek veled, hasznos lett volna, hisz akkor talán nem írnál ilyen, mondatnak hitt szóláncokat: "Akkor talán tudnád, hogy a fluor nem a vegyületei különböző anyagok."

2022. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/156 anonim ***** válasza:
86%

A fluor és a vegyületei különböző anyagok. Az érdemi részre is válaszolsz, vagy csak a nyelvnáciság megy?


Agy nélkül nem tudom, hogy alapozol tudásra, de kitartást hozzá.

2022. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/156 anonim ***** válasza:
78%

Én is várom azt a linket arról a bizonyos nívós felmérésről.

Én vagyok az, aki 4-5 éve nem járt ezen az oldalon, de épp ugyanaz megy, mint akkor: amikor tényeket kérünk, akkor minden másról megy a duma, de sehol egy valós adat, egy valóódi tény. Csdak a ködösítés meg a terelés megy, pedig 3 oldallal visszább volt ez a téma, és azóta legalább 5x kérték azt a bizonyos linket, de valamiért nem akar rá reagálni...


Az meg, hogy most hirtelen a másiknak a rosszul összerakott mondatát vetted célba, mert gondolom gyorsan írt, meg látszik, hogy idegből, de nem is lehet ezt a fellengzős stílust sokszor máshogy kezelni, mivel undorító. Tényleg lenézel bárkit, de ezzel terelsz, mert észérvekkel nem tudsz.

Firtatod a másik érettségijét, de az a legnagyobb gáz, hogy ezt bezzeg tényként hirdeted, hogy nincs neki. Na de honnan TUDOD??? Nem tudod, csak be akarsz szólni. Mindezt úgy, hogy akkora baromságot írsz, hogy csak fogom a fejem. A fluor mennyire mérgező. Ja, nagy mennyiségben, tisztán. Szembe kerülve vakságot okoz az anyag, de nem egy fogkrém! Nem az, ami kereskedelmi forgalomba kerül és a szádba teszed! Ember! Gondolkozz már! Van fogalmad róla, mennyi minden van, ami nagy mennyiségben és tisztán méreg? Jóformán minden, amit megeszünk, belélegzünk, fürfdünk vele. Minden! Teljesen jó példa volt a klór. Ha belélegzed, halált okoz. De azért só formájában simán megeszed minden nap. Ez is, mint az életben kb minden, az arányokról szól. Meg persze rról, hogy a legritkább formában fordul elő valami olyan formában, ahogy azt a kémiakönyvből megtanultuk - mármint itt az elemekre gondolok önmagukban. Valamivel összekapcsolódnak, molekulákat alkotnak. Na ezzel az egetverő ostobasággal, amit idehánytál nekünk, nagyon, de nagyon nem kéne firtatnod mások iskolázottságát!

2022. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/156 anonim ***** válasza:
84%
76: köszi, hogy mellémálltál. Nem ideg volt amúgy, csak épp szétharapta a vállam a mondat közepén egy kétéves és utána másik mondatszerkezettel folytattam. Szerintem van ilyen. Ettőlmég van érettségim amúgy, kedves MLM huszár. 2 emelt, 4 közép, átlag 90 százalékos eredménnyel, négy felsőfokú nyelvvizsga, meg három diploma. Egyéb iskolázottsági kötekednivaló? És még a fogkrémet se kenem a szemembe
2022. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/156 anonim ***** válasza:
0%

Ha a figyelmes, értő olvasás menne, akkor látnád, hogy az érettségit nem én firtattam. Annak bökd oda, akinek ez volt a problémája!


Persze, értem azt is, hogy a buta előítélet elvakít…

2022. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/156 anonim ***** válasza:
86%
78: te vagy, aki nincs tisztaban az általános iskolai kémiával, és 40 hozzászólás óta nem tud egy egyszerű kérdésre válaszolni.
2022. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/156 anonim ***** válasza:
90%

"Az átlag dolgozó (!) MLM-es magasan a magyar átlagfizetés fölött keres."

------------------

Ugye ha erre az állításra bármilyen linket, bizonyítékot kérnénk akkor megint csak lapítanál mint tehénszar a fűben igaz? Hajigálod be a se.ggedből előhúzott "adatokat", de semmit nem tudsz semmivel alátámasztani, nincs bizonyítékod, nincs forrásod, más szóval: HAZUDSZ.

2022. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!