Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Romániában érdemes lehet még...

Romániában érdemes lehet még nyerőgép vállalkozással próbálkozni, vagy erről lemaradtam 25 évvel?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Láttad tiktokon a palit aki vett egy Bugattit és most hirtelen megjött a kedved? Lecsúsztál róla. A kaszinók amúgy is egy olyan kör ahol hátszél nélkül nem nagyon tudsz érvényesülni. A pénzed megy bele, közben a konkurencia kinyír.
2022. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tiktokozom. Egyik legnagyobb Magyarországi nyerőgépes volt vállalkozót megismertem, és gondoltam most itt rákérdezek Romániában ez már elúszott e. De úgy tűnik igen. Nem baj mondjuk, ahogy kérdezősködtem ott nagy maffia van ebben.
2022. ápr. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!