Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri ezt a...

Szerintetek megéri ezt a képzést elvégezni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 26. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
számomra nem, mert nem érdekel sem a mezőgazdaság, sem a drónok
2022. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztos megeri.
2022. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szakmát szeretnék váltani, és ezt néztem.
2022. máj. 26. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
jópofának tűnik, de szerintem ez egy eléggé csókos állás lehet, ha van egyáltalán ilyen a való életben.
2022. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Te megtaláltad az árát? Még keresem... Egyelőre annak örülök, hogy az összes képzési bemenetelnek megfeleltem egy kivételével, amit remélem könnyen tudok is pótolni, ha ezt valóban el szeretném végezni. Köszi a kérdést!
2022. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a drón árakkal már tisztában vagyok, azért ez nem kis befektetés, persze nem is olyan nagy. De szerinted ha ilyen kis rövid képzés, akkor valóban lesz rá kereslet ráadásul a tanfolyam szervező marketing szövegéből idézve kiemelkedő kereseti lehetőséggel? Szerintem a gazdák lehet, hogy inkább maguk csinálják meg ezt a két hónapos képzést... nem tudom... mindenesetre elsőre jó ötletnek tűnik, de azért felvet pár nyitott kérdést.
2022. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!