Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a teenedő hogy a leendő...

Mi a teenedő hogy a leendő munkavállalót ne "csábítsa" el a megrendelő?

Figyelt kérdés
Aki jelentkezik hozzánk próbamunka alatt ne tudja a megrendelő elhalászni tőlünk? Tippek? Mi erre a precedens?

2022. júl. 20. 14:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

igen nem alkalmaztam, nálam lepróbázott megfelelt.

A fővállalkozónak viszont látnia kell, abba maradtunk próbamunka és ha ok másnap kezd. Erre én viszem az ember ő meg lényegében elhalássza... nem is teljesen értem ezt a hozzáállást ... hogy akar így alvállalkozót foglalkoztatni

2022. júl. 20. 20:50
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szoval a te ceged igazabol semmi mast nem csinal mint keres egy embert es azt kiszervezi mashova? :) Tehat csak egy pioca vagy aki nem egyszer szivja meg magat mint a recruiterek hanem havonta? :)


Erre te businesst akarsz epiteni? :))

2022. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12, ez nem piócaság, én interim managementtel foglalkozom (elmegyek x időre egy céghez egy projektre vagy amíg talál alkalmazottat az adott üres pozícióra) …

1) nagyon ritka, hogy direktben leszerződnek egy egyéni vállalkozóval

2) ha oktatok, akkor nem tudok önállóan oklevelet kiállítani, mert nem vagyok felnőttképzési intézmény

3) ha auditálok, nem állíthatok ki önállóan tanúsítványt, mert nem vagyok tanúsító testület


Szóval vagy dolgozok a megfelelő nagy cégekkel vagy nincs lehetőségem dolgozni

Viszont nem is kell munka után kajtatnom, elintézik helyettem

Tudod… valamit valamiért

2022. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pióca, nem azért dolgozom minden nap. Saját telephelyet akarok, saját gyártással, addig viszont alvállalkozóként kell dolgoznom illetve az embereimnek is, hogy a cégem tudjon fejlődni annak az x embernek meg legyen továbbra is munkája minden nap nem 1300-as bérért!
2022. júl. 20. 23:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Mit kell dolgozni, en jol dolgozok, megbízható vagyok, ha kozelben laksz eggyezhetunk.

Rendes embernek tűnsz, szivesen dolgoznek nalad.

(Nem Bp.)

2022. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!