Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a velemenyetek egy olyan...

Mi a velemenyetek egy olyan emberrol akinek tobb vallalkozasa van es nem csak egy?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

?? :D


Nekem kettő van. Hate me?

2022. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
51%
Van egy havernak a haverja, aki azt állítja magáról, hogy ő webes frontend "programozó". Na ez 1. Ezen kívül még valami kínai import fülhallgatókat is árul. Ez 2. Nem igazán tekintek rá vállalkozóként. :D Inkább egy 30 éves hülye gyerek. :) Aki tényleg vállalkozó és értelmes dolgot csinál, annak szerintem kijár a tisztelet. Ha több ilyen vállalkozása is van, akkor meg főleg.
2022. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is kettő van, egy magyarorszagon egy romaniaban. halljam azokat a velemenyeket
2022. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nagy részük adót csal vagy egyéb zűrös tevékenységben vesz részt. A kivételnek természetesen a tisztelet kijár.
2022. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is van 2, ev és kft, ennyi infóból vajon milyen véleményt lehet rólam formálni? 😳🤦‍♀️
2022. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

És akkor mi van, ha több vállalkozása van? Legyen, ha átlátja és tudja vinni őket.

Én azokat ítélem el, akik sorra hozzák létre aztán buktatják be a cégeket, hogy azzal adót csaljanak meg támogatásokat vegyenek fel többszörösen. Épp ezért én azért tennék egy limitet, hogy egy ember élete során maximum 5 céget alapíthat.

2022. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nagy valószínűséggel bűnöző.
2022. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
semmi mi lenne. van jó pár ember akinek 2 telefonja van, meg 5 pár cipője... kb ugyanaz.
2022. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaj ezt nem rossz indulatbol kerdeztem😅csak mert szerintem

nem tudnek leragadni egy vallalkozasnal es valszeg nekem is tobb lenne.

csak ugy ertettem hogy mennyire lehet kivitelezni, es erdemes egy nagyobb ceget alapitani vagy tobb kicsit

ezek erdekeltek

2022. okt. 4. 21:23
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is kettő van. Nem ettől függ szerintem valaki megítélése.
2022. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!