Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha én vállalkozóknak / cégekne...

Ha én vállalkozóknak / cégeknek / vállalkozásoknak szeretnék szolgáltatást adni, akkor egyéni vállalkozóként már nem csinálhatom ugye?

Figyelt kérdés
Ameddig nincs kellő bevétel, addig KFT alapításában nem gondolkodnék ha nem muszáj, csak ugye nem tudom, hogy az új módosítások után pl KATA-s vállalkozóként lehetne-e számlázni más vállalkozásoknak

#egyéni vállalkozás #KATA számla kiállítás #cégeknek szolgáltatás #saját cég alapítása
2023. máj. 11. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen csinálhatod egyéni vállalkozóként. Csak a kata adózási módot nem választhatod, ha cégnek számlázol.
2023. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni vállalkozóként igen.


KATA-s egyéni vállalkozóként nem.

2023. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind a kettőtöknek!
2023. máj. 12. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!