Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kell bárhol bejelentenem...

Kell bárhol bejelentenem hobbi szintű szervízelést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves informatikai végzettséggel rendelkező pályakezdő vagyok és leendő egyetemista.


Hobbi szinten szeretnék számítógépeket laptopokat szerelni és építeni.

Kell e bármilyen bejelentést tennem ez ügyben vagy minden probléma nélkül végezhetem?


Értelem szerűen nem lenne nagy keresletem (gondolom :D ) illetve hirdetni is szeretném egyéb felületeken.



2023. jún. 27. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Én a NAV értelmezését tettem közzé.


Ha a kérdező rád hallgat, s kirónak rá egy három millás büntit, kifizeted helyette?


Az is hobbi, ha valaki kindertojás-figurákat árul a vaterán. Milliókba került neki a hobbi, miután a NAV kiszúrta...

2023. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, tőlem csinálhatja hivatalosan is csak úgy nem fogja megérni.
2023. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy az első írta! A lényeg pedig az "elméletileg" -en van.

(gyakorlatilag jobb ha leszrod, ahogy a hivatalok is mindenkit!)


Nekem egy évnyi járulékomat lenyúlták, két héten keresztül jártam a hivatalokat, szrtak mindenre, semmi bizonyító erejűt nem voltak hajlandó elfogadni (pl éves banki jövedelemigazolás havi bontásban), csak ami a közig törvénybe van foglalva, de nem jutott el hozzám természetesen így hát én is szrtam az adóbevallásomra!

2023. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

11 hát nem a "vaterán" kell árulni, már csak a valós nézettsége miatt sem ami úgy igazából olyan ezer ember lehet / hét amiből a fele a regisztrált visszatérő.


Egy madaras áruházba megfordulnak ettől többen, naponta!

2023. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!