Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen saját vállalkozást...

Milyen saját vállalkozást lehet elindítani személyautóval?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy teslat, használtan, de nem lenne jól kihasználva. Ilyen 5-7 millió között nézegettem autókat, de villanyhoz kevés a pénz, benzin/dízelt pedig meguntam tankolgatni, meg szervizelni, valami bajuk mindig van.

Emellett szeretem a gyorsulást, és egy újabb megbízható autó ennyiért harmat gyenge.


Gondolkodtam rajta, hogy kérek kölcsön 4 milliót, amit visszatörlesztenék 1-2 év alatt, ha tudnék vele dolgozni.


Milyen lehetőségek vannak a taxizáson kívül, legálisan? (Nincs se vizsgám, és sárgára sem szeretném fújni)


2023. júl. 26. 13:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy hülye klimás kollégám, az csak a hétvégi melójával (7db klima egy helyre 300nm-es házba) keres egy millát. Valakinek tényleg nem pénz az a 4 milla.

Nem is értem miért közalkalmazott közbe!

2023. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Milyen saját vállalkozást lehet elindítani személyautóval?"

Lehetsz party-sofőr. Részeg lányokat fuvarozhatsz haza hajnalban, ne zaklassák őket az éjszakai buszon és ne kelljen kilométereket gyalogolniuk a sötétben tűsarkúban és miniruciban. Ugyanezt gazdag úrificsúrokkal is megteheted, bár nekik van pénzük taxira is.

2023. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Feladnád a jelenlegi munkád, vagy mellékállásban tervezted?
2023. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nincs főállásom, passzív bevételeim vannak, illetve vállalkozok, amire napi 1-2 óra megy csak el, így akár főállásról is lehet szó.
2023. júl. 28. 17:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Az autózás mellé milyen képességekkel, tudással, végzettséggel, esetleg nyelvtudással rendelkezel, kedves kérdező, hogy könnyebben tanácsot tudjunk adni?
2023. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"passzív bevételeim vannak"

Az mit jelent? Kamatozik az állampapír a számládon? Mert az passzív.

2023. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!