Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hi. Ez lehetséges így? 20/L

Hi. Ez lehetséges így? 20/L

Figyelt kérdés
Imádok főzni/sütni már egy ideje(hobbym) és elég szuperül is sikerülnek amiket csinálok..arra gondoltam hogy lehetséges lenne e hogy rendelésre csináljak sütiket stb?..végzetségem nincs ehez és a körülöttem lévők pedig azt mondják hogy ilyesmibe még nem kéne bele menjek mert ahoz tökéletesen kell süssek/főzzek stb..de hát még a cukrászdákban sem mindig tökéleset minden,sőt! Van olyan hogy brutál ehetetlen pár helyen..és ha ez pld lehetséges lenne kb miket kéne beszerezzek hozzá hogy elkezdjem ezt?

2023. aug. 24. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A végzettség hiányán kívül az engedélyekkel is problémád lesz. Simán otthon sütögetni az nem működik. Engedélyeztetett konyha, ántsz, nébih, rágcsálóirtás, haccp, stb stb. Engedd el egyelőre.
2023. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszerzed a szükséges engedélyeket semmi akadálya. De ehhez vállalkozás is kell, ami adóköteles, blokkot/számlát kell kiállítanod a vevőknek.
2023. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És szerintetek van tehetségem hozzá?
2023. aug. 24. 09:44
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Már bocsi kérdező, de ezek olyan szinten átlagosak, hogy bármelyik háztartástan órán csinálnak ilyet a diákok. Nem bántani akarlak, de ez baromi messze van még a cukrászdai szinttől. Ha érdekel a téma, akkor tényleg érdemes lenne elmenned ezt tanulni. De a jelenlegi szint édes kevés.
2023. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Szerintem van hozzá tehetséged ^w^
2023. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván kép alapján meg lehet mondani van-e tehetséged a sütéshez... Mintha a földön akarnád meghatározni, milyen magasan repül egy repülő...

Szóval ennyi ésszel nem, mert nem tudsz vállalkozni, agyban.

A szintben lehet igaza vna #5-nek. Ha ezzel akarsz foglalkozni, akkor minimum valami képzést végezz el.

A számla nélküli otthoni sütögetés nem megy, irigy/féltékeny háziasszonyok simán felnyomkodják egymást a Nébih-nél, NAV-nál...

2023. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni h Romániában élek..itt nem minden ugy müdödik mint Magyarorszagon..itt többen csinálják igy engedély stb..nelkul és nem lett baja eddig szinte senkinek belole
2023. aug. 24. 09:52
 8/23 anonim válasza:
100%
Szerintem akkor nyugodt szivvel bele kezdhetsz csak pl elöször próbáld a közeli ismerőseidnek szomszédaidnak ajángatni :3
2023. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
#8: Nem ártott volna írni... Romániában egészségügyi, tisztaság, stb engedélyek és számlázás, adózás nélkül lehet élelmiszeripari terméket előállítani és értékesíteni? Kétlem. Az, hogy nem hallottál még olyanról, akit megbüntettek nem azt jelenti hogy lehet csinálni és téged nem fognak
2023. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jah,és mindenek mellett diétásan csinálom őket és laktózmentesen.
2023. aug. 24. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!