Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hi. Ez lehetséges így? 20/L

Hi. Ez lehetséges így? 20/L

Figyelt kérdés
Imádok főzni/sütni már egy ideje(hobbym) és elég szuperül is sikerülnek amiket csinálok..arra gondoltam hogy lehetséges lenne e hogy rendelésre csináljak sütiket stb?..végzetségem nincs ehez és a körülöttem lévők pedig azt mondják hogy ilyesmibe még nem kéne bele menjek mert ahoz tökéletesen kell süssek/főzzek stb..de hát még a cukrászdákban sem mindig tökéleset minden,sőt! Van olyan hogy brutál ehetetlen pár helyen..és ha ez pld lehetséges lenne kb miket kéne beszerezzek hozzá hogy elkezdjem ezt?

2023. aug. 24. 09:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Románia is EU tag már, ott is agyon van szabályozva minden.

Az biztos, hogy kell valami végzettség hozzá. De amúgy én két ilyet is ismerek a környékünkön, aki megrendelésre süt sütiket, az egyik már elég nagyra nőtt, de így kezdte.

2023. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Hat... Ez ugy nez ki mint barmelyik hazi suti. A tehetseg szerintem ott kezdodik hogy legalabb ettermi szinten nez ki az amit osszeraksz. Ezek a ganyolasok lehet finomak de a nyala senkinek se fog elcseppeni ha raneznek
2023. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#13 bocs,de magamnak csináltam a képeket nem rakom fel egy étterem oldalára sem..tudom hogy a képek nem valami jók..és a diszitések sem,ettől többet is kihozhattam volna belőle de nem volt értelme mert magamnak és a családnak csináltam mindent..
2023. aug. 24. 11:43
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körben, ha van rá igény, nyugodtan csinálhatod. Ahogy lakodalomba is készíthetsz ilyeneket. Hirdesd meg valami közösségi oldalon, aztán csináld. Irigy emberek mindenhol vannak, ha valaki feljelent és megbüntetnek érte, az benne van a játékban.
2023. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem eléggé red flag, hogy rántotta meg kecsapos tészta a referencia egy résza.
2023. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

KÉrdező, én végignéztem a képeket. Ha ezek a legsikerültebb süteményeid és ételeid, akkor egyelőre felejtsd el azt, hogy másoknak süss-főzz. Otthon, a családnak ezek szuperek, tényleg, és simán kitenném a barátaim elé is ha én készítettem volna az ételeket, de rendelésre... na nem, ezért biztosan nem fizetnék.

Ha ezzel szeretnél foglalkozni a jövőben, akkor tanulj még. Tényleg.

2023. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

egyrészt persze, értem, valami isten háta mögötti romániai faluban nem érvényesek az élelmiszerre vonatkozó előírások, tiszta sor. haveroknak meg azt főzőcskézel, amit akarsz, ez is jogos. szóval igen, ha a haveri kör nem akar megtanulni magának tíz alap kaját főzni, akkor főzőcskézzél nekik. persze valós vállalkozás nem lesz belőle, de amíg senki nem kerül ételmérgezéssel kórházba, játszhattok éttermeset.

amúgy meg igaza van az előttem vállalkozóknak, ezek tök egyszerű kaják, most komolyan a szendvics meg a szószos tészta az a nagy tudomány? szendvicset talán ötévesen, szószos tésztát kiskamaszként tanultam meg csinálni, ebben nincs semmi extra vagy tehetség.

2023. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Birom az ilyeneket akiknek ilyen nagy pofájuk van mikor meg a konyhában oda teszed őket semmit se tudnak..xd
2023. aug. 26. 00:03
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Hallod kislány, ne. Ne égesd magad mégjobban.
2023. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem kéne jobban égetni magad. Megnéztem az összes képet. A tortáidat ilyen szinten a 15 éves fiam is el tudja készíteni. Nyilván az ízéről nem tudok semmit.

Nálam ezek nem "piacképesek", maximum otthon a család asztalára odatenném, de például vendégségbe már biztosan nem vinném.

Ha valaki igényes a munkájára, az otthon is igényes rá, nem csak rendelésre.


Ha az építő jellegű kritikát nem bírod, akkor ne tedd fel a képeidet. Nem fogom senkinek azt mondani, hogy nagyon szép a haja, ha szerintem tacsakos, és még a színe is ronda.

Ha ezt sikerül elfogadnod és rendet tenned a fejedben, akkor jó irányban haladsz...

2023. aug. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!