Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tiktokon egy csomó olyan...

Tiktokon egy csomó olyan csatorna van ahol előnytelen külsejű nők táncolnak zenékre és nagyon komoly nézettségük és követőtáboruk van, ez pasiknál is működne így?

Figyelt kérdés
Tehát ha én elhízott ronda pasiként elkezdeném zenékre rázni magam Tiktokon nekem is lehet egy idő után egy csomó követőm lenne, esetleg támogatók is?
2023. aug. 26. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látsz egy csomó olyan csatornát is, ahol előnytelen külsejű férfiak táncolnak zenékre és nagyon komoly nézettségük és követőtáboruk van?
2023. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott volt például az a mosolygós, behízelgő modorú, kopasz, erősen sörhasú, negyvenes homoszexuális pedagógiai asszisztens pasas Budapesten, aki tini fiúknak kellette magát Tiktokon. Ő nagyon elhitte magáról, így lehet, hogy ha te elhiszed magadról, akkor neked is sikered lehet!
2023. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a te esetedben a hírnév inkább a szánalommal párosulna, de megoldható. Csak kezdd el kifigurázni magad, és az emberek nézni fogják, hogy röhögjenek. Valakinek ez az út az egyetlen.


Amúgy sok évi edzéssel, táplálkozási tanácsadással is elkezdhetsz foglalkozni, ott már a kockáidat páran kedvelnék. Kérdés, hogy mennyien.

2023. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben már elkezdtem : [link]
2023. aug. 27. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugye te nem az a Balazska vagy?..

Amúgy lehetőleg ne kaputelefonnal és betutuzve videózz.

Kiegett a szemem.

2023. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De, ő vagyok, a telefon meg egy redmi note 12. Nincs profi kamerám.


A táncolós videó régebbi, gagyi webkamerával készült.

2023. aug. 27. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Hajrá. Bekovettelek💪
2023. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!