Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kártyás fizetős terminállal...

Kártyás fizetős terminállal lehet valamit kezdeni, vagy kuka?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy fesztiválon egy cégnek, az én autómmal vittünk minden felszerelést, kassza, terminál, papírok, műanyag eszközök az ételhez, italhoz, stb…


Mindent kitettem munka után, de véletlenül nálam maradt az otp-s céges bankkártyás terminál, amin fizetni tudtak a vásárlók.

Másnap vettem észre, de akinek dolgoztam, azóta ki van kapcsolva a telefonja. Másik kollégámtól megtudtam, hogy még azon a héten megszűnt a cég is.

Ez 1 éve volt, most csináltam itthon nagytakarítást.


Mi legyen a terminállal? Kuka vagy ér valamit? Vagy vigyem be a bankba?


2023. szept. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Facebook marketplacen eleg jol fizetnek erte
2023. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Vidd be a bankba, kukazni semmikepp se kukazd.
2023. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd be az OTPbe.
2023. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Másnap vettem észre, de akinek dolgoztam, azóta ki van kapcsolva a telefonja. Másik kollégámtól megtudtam, hogy még azon a héten megszűnt a cég is."

Persze, mert egy cég csak úgy megszűnik, egyik nap még van, másik nap már nincs... :D

2023. szept. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!