Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van ennyi szegény...

Miért van ennyi szegény ember? Miért nem nyitnak pld egy jo menő céget amiből jön a pénz )még ha hitelböl is)..

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 15:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
29%
Én sem értem. Egyáltalán nem nehéz sok pénzt keresni, nem is értem, akik ilyen 200 ezreket keresnek hogy csinálják.
2023. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
77%
Miért van ennyi troll kérdés? Miért nem töltik ezek az emberek valami értelmesebb dologgal az életüket?
2023. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Te gondolkozol vagy csak ideböfögsz valamit?

Egy cég indításához pénz kell, ők pedig szegények.

A kör bezárult, ha eddig nem tudtad a "miért nem"-re a választ tudod, de igencsak a gondolkozás teljes hiánya süt belőled, hívd a tűzoltókat!

2023. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
#3 és mivan ha hitellt vesz fel? Akor tud indítani egy válallkozást(erről beszélek).
2023. szept. 20. 16:41
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Fedezet nélkül elég nehéz hitelhez jutni.
2023. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Ne vegyétek már komolyan ezt a kérdést.


Nyilván a kérdező se hülye és mind tudja ezeket.

Csak direkt ír ki ilyen provokatív hangvételű kérdéseket, hogy valaki leálljon vele vitázni. Szándékosan szítja csak a vitát. Erre élvezkedik.

2023. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem vitázni akarok egyáltalán csak egyes emberek miért nem tesznek valamit hogy ne legyenek szegények hanem inkább elviselik?
2023. szept. 20. 16:52
 8/38 A kérdező kommentje:
Nyilván ugy gondoltam hogy hitellhez juthatnának ha dolgoznak,nyilván ha dolgozik a bank add hitellt,én ugy tudom..
2023. szept. 20. 16:53
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél fel hitelt közfoglalkoztatásban akkor, random kisvárosi önkormányzatnál levélhordóként például! Nem a gallérod színét nézik, hanem azt, hogy játékpénzen tengődsz, nem vállalják be a kockázatot kedvenc bankod jól táplált hősei.


A "miért nem tesznek valamit" teljesen invalid, tesznek, hónapról-hónapra 160 órában "valamit" azért, hogy nyomortól a szegénységen át az adósrabszolgaságig kitermeljék a szokásos életszínvonalukat. Igen, az adósrabszolgáé a legnagyobb cash flow a tömegjelenségek közt. Ő az, aki olyan szerencsés volt, hogy tudott is és mert is hitelt felvenni valami merészre, például hogy a sajátjában lakjon, ne legyen még egy baromarcú burzsuj gyökérnek kiszolgáltatva. Ha nem értettél valamit, olvasd el újra!

2023. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

De mégis milyen vállalkozásra gondolsz?

Most tegyük félre hogy pénz kell hozzá. Oké. És még mi?

Na, gondolkozz egy kicsit.

Na, ez nincs meg mindenkiben, tudod?

Ezért nem csinálnak vállalkozást, és maradnak inkább alkalmazottak.

2023. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!