Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van ennyi szegény...

Miért van ennyi szegény ember? Miért nem nyitnak pld egy jo menő céget amiből jön a pénz )még ha hitelböl is)..

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 15:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
75%
Mint érintett, ezt neked kéne legjobban tudni.
2023. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
75%
Én ha szegény lennék, nem nyitnék céget, inkább befektetnék 1 milliárd dolcsit Coca Cola részvényekbe, és vígan megélnék az osztalékból.
2023. szept. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%

#20


"Pld ha nem menne a válalkozás akor annyit legalább csak lehetne belőle keresni hogy vissza adja valaki a hitellt..amit felvett.."


Vagy csinál magának akkora adósságot, hogy a NAV még a lakását is inkasszózza.

2023. szept. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha jah az a gond hogy nem cask szegenyek hanem butak is, pedig ha el menne lapátolni a betont mán akkor is megkapna havi fél milkát...
2023. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
59%

"Miért van ennyi szegény ember?"

Nincs is annyi szegény ember, nézz már körül milyen házakban laknak, milyen verdákkal furikáznak!

2023. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

"Én ha szegény lennék, nem nyitnék céget, inkább befektetnék 1 milliárd dolcsit Coca Cola részvényekbe, és vígan megélnék az osztalékból."

Tessék, itt a megoldás! :D

2023. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
71%
Több pénzt kell venni.
2023. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
68%

Hogy miért nem?

-nem volt kezdőtőkém

-hitelt nem kapsz a semmire, nemcsak én, de még te sem

-befektetőnek sem elég ám a 2 szép szemem


Mit lehet ilyenkor tenni?

-munkát vállalsz, dolgozol és pénzt keresel

-félreteszel minden petákot

-számolgatod, hogy hány év kell még az induláshoz

-az árak viszont megállás nélkül emelkednek, a célok pedig csak távolodnak

-még több túlóra a cél érdekében

-gürizel napi 12 órát, 2 hetente hétvégézel is

-nem fizették ki, nyugalom a cég ígérete a túlórát majd év végén egyben fizetik...

-de hiába vagyok mérnök a túlóráimnak így is se híre, se hamva, eltűnt a semmibe

-megreklamálod, vizsgálódnak, papíron nemhogy pluszod nincs, de mínusz 2 órát hoznak ki a végén

-volt állásod, nincs állásod


Hogyan tovább?

-állást keresel, közben apad a megtakarításod

-eltűnik a párod, lelép egy másik palival

-az álláslehetőségek keveset fizetnek és költöznöd is kell

-fizeted az albérletet a számlákat és nemcsak, hogy nem tudsz félretenni, de még így is megtakarításod kontójára étkezel

-keresel tovább miközben dolgozol


Kiút?

-Ok megvan az új hely, a fizetés itt is siralmas, de immáron nincsen albérleti költség.

-hazaköltöztél a szülői házba

-ismét beindul a spórolás

-most már nem távolodik a cél, a távolban stagnál a horizonton

-új ismerősöket szerzel, akik érdeklődnek a terveid iránt és ők is látnak benne lehetőséget

-a befektetőkkel kar öltött fényes jövő rajzolódik ki a szemeim előtt

-AZ ÉLET SZÉP!


Mi a realitás a boldog befejezésnek?

-Sajnos semmi!

-jön egy jogszabály változás és betesz a 17 évnyi tervezésnek

-leég a családi ház

-a biztosító villámkárra csak részben téríti a kárt

-elfogy a megtakarítás a felújításra


Kérdező hogyan tovább???

2023. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%
Én konkrétan ezt csináltam zero tapasztalattal marhára megérte.És jött egy covid most meg az infláció és bele is buktam. Most úszok az adósságban, a cégem pedig romokban.az inflációnak köszönhetően a pénzt sem tudom forgatni, a boltom polcainak fele üres. a rezsi költségekről nem is beszélve, ami céges szektorban bizony sokszorosára nőtt. Ha tavaly volt 1 millió forintod az ma csak 500 ezret ér.
2023. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
60%

"Miért van ennyi szegény ember? Miért nem nyitnak pld egy jo menő céget amiből jön a pénz )még ha hitelböl is).."

Múlthéten nekem is elegem lett a szegénységből, nyitottam is gyorsan hitelből egy jól menő céget. Most már sokkal jobb! Király vagyok, mint Cemal Görecki! (Ő a török "Dallasban" a Jockey Ewing, aki nem tudná.)

2023. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!