Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját tőke nélkül vállalkozást...

Saját tőke nélkül vállalkozást indítani lehet? Hitel, stb mik jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

Nincsen saját tőkém. Viszont halottam arról, hogy most nagyon támogatják a vállalkozásokat, és főként fiataloknak adnak efféle hiteleket, hogy jelentős hányada vissza nem téritendő stb.

Lenne pár ötletem, csak az a baj, hogy pénzem nincsen.

Ezért kérdezném, ohgy érdemes e ilyesfajta dolgot elkezdeni, vagy sem.


Akinek van tapasztalata, esetleg vállalkozó, írjon pár sort legyenszíves.

köszönöm.



2013. szept. 20. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

1, 0 Ft-ra nem kapsz semmit kell Önerő!

2, csak olyan vállalkozásba kezdj amibe amúgy is belekezdenél csak a hitel vagy támogatás véget ne vágj bele mert kb 1% az esélyed, hogy bejön még akkor is ha TE 1000%ra veszed, hogy jó ötleted van. Ezek a hitelek/támogatások arra jók, hogy mozgás teret biztosítson nem pedig arra, hogy abból indulj el!

3, Azt csinálsz amit akarsz ez csak egy jó tanács volt!!

2013. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem....

köszi.

2013. szept. 20. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

keress google-ben üzleti angyal szolgálatot és nézz szét ott

az üzleti angyalok azok, akiknek sok felesleges pénzük van és kezdő válllakozásba fektetik,ha az ígéretesnek tűnik, majd ha mér nagyon jól megy, a csúcsra ér (persze ez minden tevékenységnél más) akkor ksizálnak belőle, olyan netes oldalt nézz, ami komondottan ezzel foglalkozik, mert ha ilyeneknek mondod el a terved akk nem koppinthatják le, viszont ha randomba keresnél vkit aki beszáll tőkével, az simán megtehetné

2013. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!