Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény pékáru házhozszállításira?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam Wolt on keresztül lehetne pékárut rendelni, kézműves minőségben. Vagy mennyire ragaszkodhatnak hozzá az emberek hogy bemenjenek valahova és ott elfogyasszák?
2023. szept. 22. 14:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát de a szállítás a Woltnál 500 ft. Hogy jött ki az 1500 Ft?
2023. szept. 22. 14:56
 12/30 anonim ***** válasza:

#11


[link]

2023. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Függően attól, hogy hol laksz, egy szórólapos hirdetést megérne postaládákba. Sokan vannak, akik rendelnének hétvégére 1-2 kiló pogácsát, 1-2 kenyeret, tálca sütit szerintem. Csak úgy kellene csinálnod, hogy minden héten kicsit változzon a kínálat, ne mindig ugyanaz legyen.

Sőt, ilyen menü-szerűen rendelni lehessen hétvégére mondjuk csütörtök estig.

2023. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ha meg még néha beleveszel ilyen vegán és minden mentes cuccokat, vagy eleve lehet nálad rendelni, mondjuk rendszeresen gluténmentes lisztből készült pékárut is, annak lehet, hogy még inkább lenne kereslete.

Sőt, mondok neked olyat, házi kenyérsütő tanfolyamokat is tarthatsz alkalmanként 1-2 embernek, ha van rá igény.

2023. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#9 az önmagából azt predesztinálja, hogy minőségi lesz?
2023. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Attól lesz minőségi hogy szeretem a finom ételeket, és én is csak ilyet vagyok hajlandó odaadni másnak.
2023. szept. 22. 20:28
 17/30 anonim ***** válasza:
64%
Mozgóboltot is csinálhatsz, itt egy csilingelő furgon jár vidéken péntekenként friss pékáruval, de igen silány minőségben.
2023. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon nem nagyon van igény magas minőségre, mert az emberek nem tudják megfizetni. Ahol van azok pl Budapest gazdagabb részei, de ott az üzletek bérleti díja is olyan magas lesz, hogy nem ott fogsz nulláról indulni.
2023. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%
Teszek a fagyóba két kiló sajtos pogit, meg két kiló leveles tésztát és akkor sütök belőle, amikor akarok. 20 percig tart. Árban nem tudsz vele versenyezni. Ennek ellenére lehet a termékeidre kereslet, nem tudom merrefelé akarsz árulni, a helyen múlik minden.
2023. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a fornetti olcsó de rossz a minősége, én nem is eszem. Nem lehet összehasonlítani egy friss termékkel. De lehet a minőséget tényleg nem tudnák megvenni az emberek, mert keveset keresnek.
2023. szept. 23. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!