Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hozzávetőlegesen mennyibe...

Hozzávetőlegesen mennyibe kerülne egy büfékocsi egy hónapban, mindennek együtt Budapesten?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az alapanyagokra, a fizetésre, a terület bérlésre, és minden velejáró mizériára.


Utána néztem, hogy a büfékocsi havi bérlése 110.000Ft/hónap + az első hónapban 2 havi kaukció

Számoltam egy bizonyos költségét egy hónapra, ahol csak a terület bérlés nem volt belekalkulálva...


Nyilván tudom, hogy minden területnek más az ára Budapesten, ezért is kértem egy hozzávetőleges költségét egy hónapra mindennel együtt... Kíváncsi vagyok mennyire járt közel az én tippem


Ui : Olyan kommenteket nem kérek, hogy sok papírmunka van vele!

Ne csináld!

Nem éri meg!

Meg az ezekhez hasonló szövegek...

Rengetegen meg tudták csinálni... Nem én leszek az első



dec. 4. 10:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Területbérlés? Jön a yard odébb kell álni, ezért kocsi😎👈
dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Persze aztán valamelyik bal lábbal kelt meg ad egy büntetést
dec. 4. 11:07
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Az ugye megvan, hogy a kocsi önmagában nem elég?

Kell minimum egy termelőkonyha, különben nem kapsz engedélyt.

dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Minden felszerelés meg van benne
dec. 4. 13:03
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Mondod te. Menj be a Nébih-hez és kérdezd meg milyen feltételekkel nyithatod meg a büfédet.

A havi bérleti díj lesz a legkisebb költséged...

dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ui : Olyan kommenteket nem kérek, hogy sok papírmunka van vele!

Ne csináld!

Nem éri meg!

Meg az ezekhez hasonló szövegek..."

A költségek attól függenek, hogy mit szeretnél benne készíteni és árulni. Továbbá egymagad el tudod-e látni az összes ezzel kapcsolatos feladatot, vagy fel kell venned alkalmazottat is. Az alkalmazott pedig egy segédmunkás, vagy egy szakmunkás, pl. szakács.

Kell továbbá online pénztárgép, egy könyvelő, egy kocsi, amivel mozgatod a büfédet. És még egy halom egyéb dolog, ilyenkor télen például az éjjel megfagyó víz a büfékocsidban...

dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Rengetegen meg tudták csinálni... Nem én leszek az első"

Így van, még egy hülye is meg tudja csinálni, nem olyan bonyolult ez.

dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Óriási bagett szendvicseket csinálnék... Tépett húsos meg ehhez hasonlóakat ami tényleg elég laktató lenne... Mellette lenne óriás palacsinta, és gofri... Ezek mellett pedig az áruk se lenne magas
dec. 4. 14:29
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakképzettséged van hozzá, kedves kérdező? Csináltál valaha bármi hasonlót? Főztél, sütöttél már egyszerre sok embernek?
dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek mellett pedig az áruk se lenne magas"

Kalkuláltad már az egységárat, vagy honnan tudod, hogy nem lenne magas?

dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!