Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fémszerkezetű raktárcsarnokra...

Fémszerkezetű raktárcsarnokra létezik valamilyen pályázati lehetőség?

Figyelt kérdés

Mezőgazdaságban dolgozom, saját szántó és szőlő-gyümölcs ültetvényeken gazdálkodom, van egy traktorom és minden munkagép amivel megtudom művelni ezeket a területeket.

A házamnál van egy 6 x 20-as fa szerkezetű szín,de pont nem fér be alá a traktor és így szinte semmi,minden a szabad ég alatt van már évek óta , és egyszer már be is törtek.. arra gondoltam a szín helyére építettnék egy ilyen zárható, riasztható csarnokot, bár önerőm van hozzá hogy felépítsem de viszont úgy nincs rá pénzem hogy sokáig benne tartsam azt a pénzt mert ugye vissza kell forgatni a földekbe és ha egy rossz év van akkor már hozzá is kell nyúlni a tartalékhoz, ezért gondoltam pályázatra na persze ha van rá lehetőség.



dec. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Félve kérdezem, hogy ti, mezőgazdasági vállalkozók már mindent pályázati ingyenpénzből akartok csinálni saját gyarapodásotokra?

Tessék szépen kitermelni az árát, megvenni hozzá az alapanyagot és egy szakemberrel plusz haverokkal 1 hét alatt megcsinálni!

dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj.. ingyen??

akkor nyugodtan feltételezhetem hogy te nem mezőgazdaságban dolgozol, mert akkor nyilván ilyent nem írnál...

hidd el nekem a pályázatok azért vannak hogy legyen valamekkora haszon mert az nélkül szinte nem érné meg foglalkozni vele, az nélkül szinte önköltségi árát kapod vissza!

nekem több olyan évem volt hogy ha elmentem volna dolgozni egy átlagos fizetésért akkor többet kerestem volna! és akkor csak be megyek a gyárba pakolok magamnak kaját egy táskába és este kijövök, nem úgy mint itt hogy van traktor ami elromlik és tankolni kell és vannak különféle gépek amiket úgyszintén karban kell tartani!

Nem sírni meg sajnáltatni akarom magamat, az tőlem messze áll, csak értsd meg hogy a pályázatok azért vannak kitalálva hogy megérje ennyi...nyilván amit most kiírtam az nélkül meglehetne lenni...

de ha neked a füledbe jut hogy kaphatnál több fizetést, ne mond már nekem hogy téged nem érdekelne!?

annyit írok a végére ha nem hiszed el nézz utána és majd rájössz.

dec. 17. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Falugazdászt szerintem kérdezd meg. De most nincs olyan, hogy ingyen osztogatnának.

Később lesz egy 50%-os pályázat, de nem ebben a szőlő, gyümölcs szektorban.


Ha csak a traktorral akarsz beállni, oda csinalnék a szín végére egy tetőt. Körbe meg vashálóval körbekeríteni.

Nekem is kell majd csinálnom egyet a traktornak.

Építési engedély nélkül 3,5 méter magas lapostetővel 28 m2 alapterületűt lehet csinálni.

dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Leginkább traktorral állnák be. Az lesz,meg kaptam ma egy telefonszámot,ilyen pályázat író szakemberé majd tőle is megkérdezem biztos képbe van vele.

És az építési engedély akkor is kell ha ugyanakkora épületet építek ugyan oda csak más anyagokból?

dec. 18. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat, mint építési hatóság mire van szerinted? Dísznek?
dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kb :D :D :D :D :D de ráhibáztál.. sokkal többre tényleg nem alkalmas (tényleg)
dec. 20. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!