Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozni próbálok, de...

Vállalkozni próbálok, de elakadtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves egyetemista vagyok, és bár van állandó munkahelyem, mellette szabadúszóként próbálok boldogulni mert hosszabb távra az a tervem hogy vállalkozzak, és ne multinak dolgozzak.

Kb. Egy éve megy már így a dolog: fotózással foglalkozom (esküvők, rendezvények, stb), interneten számos platformon hirdetem magam, és egy gondosan összerakott weboldalam is van domainnal, stb.

Na most eddig nem erdeménytelen a dolog mert úgy havonta-kéthavonta szerzek munkákat. Ezekért nagyon szép pénzeket el tudtam kérni, és a domain/hirdetések/költségek árát visszakerestem a profit mellett is.

Viszont azt érzem jelenleg hogy megrekedt egy köztes állapotban az egész, és meg lenne a lehetőség hogy pörögjek mégsincs elég megkeresésem. Rengeteg hirdetési stratégiával próbálkoztam, vadászom az esküvőszervezőket és a platformokat/csoportokat is, és annak ellenére hogy felpörgettem a webhelykereséseimet, nem keresnek. Korábbi ügyfelek is megosztják a hirdetèseim és ajánlanak engem másoknak, a véleményüket is közzétettem az oldalamon. A visszajelzéseim alapján teljesen rendben vannak a referenciamunkáim, az árak is korrektek, és hatékonyan tudok dolgozni tehát alapvetően nem látok red flageket az ügyfelek szemszögéből.

Szóval nem tudom hogyan folytassam hogy legyen is értelme, mert imádok fotózni és megvannak hozzá a képességeim de nem tudom magam befuttatni.

Gondolkoztam hogy keresek egy közvetítőt (mint pl. Esküvőszervező), hogy piackutatást végezzek az ügyfeleim között, vagy valami de nem tudom mi lenne a legjobb lépés.

Ha bárki tud tanácsokat adni azt nagyon megköszönöm, privátban szívesen megmutatom az oldalam is.


jan. 22. 20:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%

Kismillio plusz egy van beloled.

Biztos jo vagy a munkadban, de nagy a konkurenciad. Manapsag mar mindenki fotosnak hiszi magat egy telefonnal vagy egy jobb fenykepezovel..

Van 700 ismerosom fbon es egy 12ks varosban lakok. Kb 10 fotost ismerek innen..

jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok az egy főre jutó fotósok száma, azoké meg kevés akik fizetnének fotósért, még kevesebb akinek nincs egy fotós haver / uncsitesó / haver uncsitesója.
jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Hamar.
jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Annyi fotós van, mint égen a csillag.
jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Túltelített a piac, teljesen felesleges ennyi fotós. Ha negyed ennyi fotós lenne, az is ki tudná szolgálni a vevőkört.
jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy online tanfolyamot amiben megtanitod fotózni az átlag embert
jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%

#6


-Van több ezer ilyen olcsón megfelelo oldalakon (pl skillshare) vagy ingyen youtubon rangos díjakat nyert fotosoktol.

- igazából egy kurzus elég lenne mind a 8 milliard ember szamara

- az atlagember nem fog egy forintot sem fizetni ezért, max azok akik a kerdezohoz hasonloan fotozasbol akarnak megélni

- konkluzio: az ötleted butaság

jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
EZ egy tipikusan olyan munka ami a balekok lehúzásából él, de kevés olyan balek van akinek sok pénze is van, így miután telített lett a piac a sok dolgozni nem akaró "fotós"al, így be eset a bevételük. Alapvető kereslet kínálat...
jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 BeefEater ***** válasza:

Beszélj esküvőszervezőkkel, de ne piackutatást végezz, hanem ajánlj jutalékot nekik, hogyha az ő ügyfelüket hozzád viszik.

Azon mondjuk nem lepődnék meg, ha nem te lennél az első ilyen jutalékot fizető fotós náluk.

jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Muti a weboldalad!
jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!