Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozni próbálok, de...

Vállalkozni próbálok, de elakadtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves egyetemista vagyok, és bár van állandó munkahelyem, mellette szabadúszóként próbálok boldogulni mert hosszabb távra az a tervem hogy vállalkozzak, és ne multinak dolgozzak.

Kb. Egy éve megy már így a dolog: fotózással foglalkozom (esküvők, rendezvények, stb), interneten számos platformon hirdetem magam, és egy gondosan összerakott weboldalam is van domainnal, stb.

Na most eddig nem erdeménytelen a dolog mert úgy havonta-kéthavonta szerzek munkákat. Ezekért nagyon szép pénzeket el tudtam kérni, és a domain/hirdetések/költségek árát visszakerestem a profit mellett is.

Viszont azt érzem jelenleg hogy megrekedt egy köztes állapotban az egész, és meg lenne a lehetőség hogy pörögjek mégsincs elég megkeresésem. Rengeteg hirdetési stratégiával próbálkoztam, vadászom az esküvőszervezőket és a platformokat/csoportokat is, és annak ellenére hogy felpörgettem a webhelykereséseimet, nem keresnek. Korábbi ügyfelek is megosztják a hirdetèseim és ajánlanak engem másoknak, a véleményüket is közzétettem az oldalamon. A visszajelzéseim alapján teljesen rendben vannak a referenciamunkáim, az árak is korrektek, és hatékonyan tudok dolgozni tehát alapvetően nem látok red flageket az ügyfelek szemszögéből.

Szóval nem tudom hogyan folytassam hogy legyen is értelme, mert imádok fotózni és megvannak hozzá a képességeim de nem tudom magam befuttatni.

Gondolkoztam hogy keresek egy közvetítőt (mint pl. Esküvőszervező), hogy piackutatást végezzek az ügyfeleim között, vagy valami de nem tudom mi lenne a legjobb lépés.

Ha bárki tud tanácsokat adni azt nagyon megköszönöm, privátban szívesen megmutatom az oldalam is.


jan. 22. 20:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam már esküvőszervezőkkel beszélni a jutalékos dolog miatt, de egyelőre senkit sem találtam.


És a "dolgozni nem akaró fotósok" mondatra válaszolva: senki sem akar dolgozni aki nem cementet cipel 12 órában egész életében?

Egyébként nyugodtan ki lehet próbálni egy reggeltől hajnalig tartó esküvő végigfotózását és a pár száz fénykép utómunkázását úgy hogy egy forintot sem kapsz ha bármilyen hiba van a képen mert mondjuk elfelejtetted átállítani a géped a sötét körülményekhez, ha szerinted ez nem munka!

jan. 23. 18:02
 12/27 anonim ***** válasza:
30%

En meg nem lattam olyan fotost aki nem nez ra a kepre a gepen az elkeszulte utan..


Plusz ha nem fogod fel leirom megegyszer amit rajtam kivul is kb 5en megtettek.


Ma manapsag mindenki fotos. Tele van a szakma.

Am van kepesitesed vagy te is ilyen onjelolt fotos vagy aki kapott egy canon gepet a szulinapjara?

jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A sok hülye azt képzeli ért a fotózáshoz aki itt a kérdezőt meg a szakmáját fikázza közbe kb annyit tudnak az egészről hogy telefon meg fészbuk vagy insta😂 aztán meg is lehet nézni, hogy egy mozgást nem tudnak élesre fotózni csak a sok beállított kép félig a lényeg lelóg róluk... 😂 Tónusok, brillancia nuku perspektíva xar, lencsetorzulás színtorzulás a képeiken 😂!
jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Kérdező ránéztem a honlapodra amit priviben küldtél nincs vele gond csak próbálj másik stílust is más rétegeket megszólítva tematikusan ugyan csak átfutottam az oldaladon, de nem láttam csomagárakat.
jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Aki nem látja egy fotós meg a saját képei között a különbséget és úgy képzeli egy online kurzuson ezt meg lehet tanulni az nem csak vak hanem ostoba is!
jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
12 es te még fotóst se láttál szerintem max filmekben! Ha esemény fotózás közben nézegeti a képeket akkor lemarad a pillanatról!
jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg nem lényeg, hogy mennyi fotós van a piacon, hiszen zenészből meg festőből is lehet bármennyi! A stílus egyedi!
jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem esemeny fotozas kozben te szerencsetlen hanem fotozasok kozotti holt idoben. Vagy szerinted egyeskuvoi fotos 12oran keresztul fotozik megallas es szunet nelkul?
jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Megnézheted a képeket a holtidőben, de nem kezdik előlről a szertartást ha észreveszel egy fókuszhibát!
jan. 24. 22:13
 20/27 anonim ***** válasza:

Én is azt látom, hogy az embereknek nincs pénzük és mindenki megoldja a fotózást házon belül.


A mi lagzinkon is az egyik haver fotózott és különb képeket csinált, mint a műtermi "szakember".


Egyszerűen nincs már erre igény és mindenki tud vagy azt hiszi, hogy tud kattogtatni.

jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!