Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri úgy vállalkozni hogy...

Megéri úgy vállalkozni hogy egyenlőre nem tudnék többet keresni mint a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Szerkezet lakatos vagyok, jelenleg 1,5éve egy cégnél vagyok projekt vezető, irodai és fizikai munka. Van otthon egy gépesített műhelyem ahol szoktam munkát vállalni. Az eddigi felkeresésekből ítélve kb havi nettó 350ezer és 500ezer között tudnék keresni. Viszont a jelenlegi munkahelyemen nettó 550ezer a fizetésem és van egy céges autóm. Megérni vállalkozni annak reményében hogy egyszer többet fogok keresni?

febr. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
meg
febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg kimehetsz németbe vagy Svájcba dolgozni 2x, illetve 3x ennyiért + svájci nyugdíjért...
febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

munkahelyeden 160 órában keresel 550-et, másodállásban meg ~40 órában. Jobban megérné a másodállást vinni mint a főállást.. persze ha van és tudsz elég megrendelőt behozni.


bár lehet megtartanám mind a 2-t egy darabig, az akkor is nem csak 500hanem 800-1m/hó

febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

* Megéri úgy vállalkozni, hogy egyelőre nem tudnék többet keresni, mint a jelenlegi munkahelyemen?

[link]


* Szerkezetlakatos vagyok, jelenleg 1,5 éve egy cégnél vagyok projektvezető, irodai és fizikai munka. Van otthon egy gépesített műhelyem, ahol szoktam munkát vállalni. Az eddigi felkeresésekből ítélve kb. havi nettó 350 ezer és 500 ezer között tudnék keresni. Viszont a jelenlegi munkahelyemen nettó 550 ezer a fizetésem, és van egy céges autóm. Megéri vállalkozni annak reményében, hogy egyszer többet fogok keresni?

febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez pont az a szint, ahol neked kellene már látni, hogy vajon, ha több időd lenne, akkor lenne több munkád? Könyvelővel beszéltél már, mennyit költséged lenne egy ilyen vállalkozásban?
febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!