Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy kis vállalkozásom,...

Van egy kis vállalkozásom, ami eltartja a családot. Pillanatnyilag egyedül dolgozom benne. Mi a fejlődés útja?

Figyelt kérdés
Idősebb vagyok (közel a 60-hoz). Az ügyfelek butaságait egyre nehezebben viselem. Gondoltam felveszek egy "front embert" aki az ügyfelekkel beszél. Amit nem látok, hogy ilyen esetben hogy lehet megtartani, hogy én legyek a "bizalmi ember", és ne a frontember. Legyen nyilvánvaló, hogy a tudás nálam van.(ne tudja elvinni az ügyfeleket)

febr. 22. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos az egyszemelyes vállalkozás modelled itt bukik meg.

Ha nincs családtag akit be tudsz vonni, akkor nincs sok esélye a tervednek.


Esetleg a tudatos és dinamikus növekedés lehet egy jó opció, de ezt valamiért nem csináltad eddig sem. Lehet, hogy nincs elég piacod hozzá?

febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krwkco ***** válasza:
33%

Ha a vállalkozásod fizetni tudna még egy embert, akkor azt a pénzt inkább tedd félre a "nyugdíjas" éveidre.

"Az ügyfelek butaságait egyre nehezebben viselem."

Pedig azok nem okoznak fizikai kárt benned. Egy pszichológussal vagy tanácsadóval meg kellene beszélned, hogy hogyan kezeld ezeket. Az volna a legköltséghatékonyabb.

febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PMC Wagner ***** válasza:

Az a baj hogy ha te nehezen viseled az alkalmazottad szintén úgy lessz vele, csak úgy lenne érdemes ha províziót fizetnél neki hogy motiválja őt az hogy jól dolgozzon .


A kérdés persze az anyagilag meg e tudod engedni ha nem akkor felejtsd el hogy valakit felveszel ilyen pozícióra.


Ha siman fix fizetést kínálsz neki és ha nem vagy jelen úgy fog velük beszelni mint a kutyával amikor nem vagy jelen ami bevétel csökkenést fog eredményezni, ami rosszabb a vállalkozásod hírneve is oda lessz azt meg azzal nem oldod meg egyszerűen.

febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy alkalmazott éves bére járulékokkal kb. 4 millió forint rendesen bejelentve.

Megéri ez neked?

febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Van egy kis vállalkozásom, ami eltartja a családot. Pillanatnyilag egyedül dolgozom benne."

Mi a profilod, mivel foglalkozol?

febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az ügyfelek butaságait egyre nehezebben viselem. Gondoltam felveszek egy "front embert" aki az ügyfelekkel beszél."

Ha szakembert veszel fel, valóban elviheti az ügyfeleidet.

Ha hozzá nem értő ügyfélszolgálatost kommunikációs feladatra, annak meg ugyanúgy magyaráznod kell, mint egy ügyfélnek.

Egy doboz nyugtatót javaslok, az olcsóbb... 😂

febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ösnek Informatika

Jó lenne egy nagyon dinamikus fejlődés. Próbálkoztam technikussal, aki a munkát végzi utasítások alapján, de akit találtam vagy nem volt "ügyfélképes", vagy teljesen link volt.

febr. 22. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Informatikán belül mi?
febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hálózat üzemeltetés
febr. 22. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ügyfelekkel való kommunikációt be tudod tanítani egy laikusnak (egy nem informatikus személynek)?

Mert ő nem fogja elszipkázni az ügyfeleidet.

febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!