Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő elindulni Wolt...

Mennyi idő elindulni Wolt futárként?

Figyelt kérdés

Van vállalkozásom, leadtam a jelentkezésemet. Vidéki város.

Több hete stagnál a történet. Csak annyi van, hogy a jelentkezésem feldolgozás alatt. Nem kaptam videót és nem írtam tesztet.

Azt tudom, hogy az itteni létszámba beleférek.

Hogyhogy ennyi idő ülni egy jelentkezésen? Másoknak hogy ment?



márc. 18. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagy kaki.

Bevándorlók csinálják Bp-n is, már agyart nem is tudom mkor láttam, talán tavaly tavasszal.


Az egyke megkérdeztem, hogy megéri ez amúgy? (akkor még áruházba melóztam), azt mondta ő valójában műkörmös, és csak akkor csinálja ha épp nincs aznapra vendége.


Uh erről ennyit...

Az csinálja aki más nem tud / nincs ideje.


Főállású wolt/ pandás futárról én még nem hallottam, a home office meg a 3 - 4 napos munkahét óta ennek annyi!

márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is mellékként csinálnám csak főállás mellett.

Itt nincsenek, meg nem is lesznek külföldi futárok.

Délutánonként meg hétvégente lazán össze lehetne autózni belőle annyit, hogy pl. az albim bérletijét fedezze, arra meg tökre megéri.

márc. 18. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 nap, de 1 év is lehet.


Attól függ, az általad választott településen épp mikor van létszámfejlesztés.

márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Hát nekem 2-3 hét után jeleztek vissza, hogy "csatlakozhatok" ha akarok, de közbe megszűnt a főállásom, meg kb a péntek, szombat vasárnap estéimet kellett volna beáldozni, úgyhogy hagytam a fenébe, mert még nullára se jött volna ki a matek.

Mgnéztema belső díjtáblázatukat, hogy kb egész Bp-n NULLA ft a címpénz, és sak vmi alap kilométerdíjat fizet de az is valami vicckategória talán 150 - 200 forint?

Csak vitte volna a pénzt.

márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Letekersz mondjuk napi 30 kilométert aztán talán kapsz érte egy tízezret minusz költségek.

Ez hol éri meg?

Tönkremész egy hónap alatt, vagy indulhatsz a Tour De France-on nyárra, úgy kicombosodsz!

márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mgnéztema belső díjtáblázatukat"


A woltnak tavaly július 1 óta NINCS díjtáblázata.

márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naja, mondom, hogy kb akkor foglalkoztam vele azóta se, de ahogy látom nem tologanak a futárok sehol...

Bp-n két kezemen meg tudom számolni hányat látok egész héten kocsival járva.

márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Vagy beülsz egy mekibe pár órára, aztán megnézheted hányszor jön ugyanaz, ha jön egyáltalán bármilyen futár is.
márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!