Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kezdek bedepizni, mert...

Ha kezdek bedepizni, mert sehol nem találok munkát vagy csupa negatív állatságot csak, akkor hogyan kezdjek el kényszervállalkozni, és abból hogy fogok megélni? Kezdőként megverem az első ügyfeleimet? Mit csináljak ha már vége a türelmemnek?

Figyelt kérdés

Az emúlt két évben minden munkahelyről elküldtek, mert nem hagytam magam megalázni, meg újoncként kezelni 40 évesen!


Baker van egy saját családi házam szinte a nulláról (és nem örököltem meg nem is pókeren nyertem), erre akárhová is megyek melózni úgy kezelnek mint egy dummy csicskát, meg ha esetleg kérdezik a véleményem de nem veszik semmibe, közbe egy értelmes komoly munkatevékenység nincs, és így sikerélmény se...


Legutolsó melóhelyemen az én asztalomon levő számítógépbe az volt a beállított jelszó, hogy "kutya1212" a gépnév meg dummy, aztán kb semmit sem lehetett állítani, minden jog letiltva.


Mi lehet kezdeni ezzekel a helyzettel?

Nem akarok újra alkalmazottként dolgozni!


Ki fogok nyírni valakit a végén, vagy elvisz az agyvérzés!



márc. 19. 11:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok így odamenni egy interjúra se, mert amint provokációt érzek szét verném az egész bandát!


Ördögi kör...

márc. 19. 11:26
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jelentkezz be egy pszichiàtriàra.
márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

:D

Ja mondasz valamit lehet ki se engednének.


A baj ezzel is csak az, hogy ATTÓL NEKEM NEM LENNE JOBB!!!

márc. 19. 11:43
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Miért baj, ha kezdőként kezelnek, ha egyszer kezdő vagy? Új munkahelyen meg rengeteg dolgot kell tanulni (céges rendszerek, elvek stb) Ez nem lekezelés.


Milyen pozíciókban dolgoznál?

márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez ok, ezzel nem is lenne baj nyilván, főleg ha már nem menne az első héten az önálló munka. (mivel ahol nincs munka ott nincs mit tanulni)

Idióta munkaköreim voltak, recepciós, karbantartó a légtechnikán stb, de máshonnan meg nem is jeleztek vissza.

A semmiről magyaráznak órákig a kollégák egymásnak munka vagy műászak átadáskor aztán ha már az a téma is kimerült akkor jönnek a feltételes alternatívák, hogy mi lenne ha...


Meg hárman nyomtatnak ki egy felirartot a wc-re, hogy nem működik, kérjük hazsnálja az emeletit?



Az egyik nem tudja hogy kell nyomtatni, a másik megírja kinyotatja kiragasztja a harmadik leszedi, mert neki nem tetszik a betűtípus, és kinyomtatja ő meg kiragasztja (vagy, hogy elmondhassa, hogy ő csinálta meg nemtudom).

Számtalan ilyen vitalitás, meg életerő rabló piszlicsáré marhaság.


Már azt is meg akarták mondani, hogy beszéljek a postással, miközbe ismerősöm volt :D

márc. 19. 12:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Másnap kezdődött az egész elölről :D
márc. 19. 12:07
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ahh, így már értem. Nekem erre egyetlen megoldási javaslatom, van, ami alapján én is vezetem az életem. Nem azért kell tanulni, mert anélkül nem lehet jól keresni. Hanem azért, mert úgy sokkal könnyebb értelmes kollégák közt, szerethető munkát végezni, kénylemes környezetben. Legalábbis nekem ez fontosabb szempont volt a tanulás mellett,mint a pénz.
márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Meg ellenőrök jöttek ellenőrizni, hogy jogosan dolgozunk-e ott.

Mutassuk a munkaszerződést, a belépőkátyát, a tanusítványt, vagy a bizonyítványt.

Honnan jöttem, ki vett fel, azt mióta ismerem, mit dolgozta előtte stb.

És két nap múlva jött újra ugyanaz, és megkérdezte ugyanezeket :D

márc. 19. 12:10
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Ez az élet, én építőiparban dolgoztam 5 évet,ott szted kikkel voltam együtt 8-10 órában? Igaz,már nem dolgozom ott és nem is mennék vissza.

Mindenhol lesz aki csicskáztat,kivéve ha vállalkozó vagy.

márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Merre váltottál?


De akkor ezekszerint mindegy hová megy az ember munkavállalónak mindenhol csak lenézik?

Én nem csak magamon tapasztaltam ezeket, hanem olyan nem közvetlen munkatársakon is akikkel csak látásból ismertük egymást.


Voltam én már hentes (Cba/Surjányhús/Horváth hús/Fény utcai piac, Bosnyák piac/), vágóhídi munkás /kispesti vágóhíd/ (mondjuk ezekben volt a legtöbb becsület), recepciós, aldis őr, ügyfélszolgálatos, elektromos karbantartó a metrónál, zöldséges, dohányboltos, kocsmába pultos, pizzaszakács, gyorsétermi dolgozó, Tv2-nél sofőr, Echo tvnél recepciós, Benzinkutas logisztikai parkba.


A gumis, meg a fotós szakmámban meg ki sem tudom próbálni magam, alig van ajánlat kezdőknek.


De vagy én toleráltam jobban, vagy az utóbbi pár évben a kovid óta elment az eszük a munkahelyeken.

márc. 19. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!