Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kezdek bedepizni, mert...

Ha kezdek bedepizni, mert sehol nem találok munkát vagy csupa negatív állatságot csak, akkor hogyan kezdjek el kényszervállalkozni, és abból hogy fogok megélni? Kezdőként megverem az első ügyfeleimet? Mit csináljak ha már vége a türelmemnek?

Figyelt kérdés

Az emúlt két évben minden munkahelyről elküldtek, mert nem hagytam magam megalázni, meg újoncként kezelni 40 évesen!


Baker van egy saját családi házam szinte a nulláról (és nem örököltem meg nem is pókeren nyertem), erre akárhová is megyek melózni úgy kezelnek mint egy dummy csicskát, meg ha esetleg kérdezik a véleményem de nem veszik semmibe, közbe egy értelmes komoly munkatevékenység nincs, és így sikerélmény se...


Legutolsó melóhelyemen az én asztalomon levő számítógépbe az volt a beállított jelszó, hogy "kutya1212" a gépnév meg dummy, aztán kb semmit sem lehetett állítani, minden jog letiltva.


Mi lehet kezdeni ezzekel a helyzettel?

Nem akarok újra alkalmazottként dolgozni!


Ki fogok nyírni valakit a végén, vagy elvisz az agyvérzés!



márc. 19. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező a leírásod alapján te nézed le a munkatársaidat, közben meg nem írtad, hogy te miben lennél jobb náluk...
márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mondjuk a mnkával foglalkozok, ha van egyáltalán, ha nincs akkor meg nem csiszolom magam, csakhogy fontosnak tűnjek.

Ha pedig kérdezek valamit akkor érdekel is a válaszuk.

Plusz és ami alapvető, nem kontrollálok, agy presszurálok felnőtt felelősségteljes és cselekvőképes embereket személyiség szintjén, és nem pletykálok a hátuk mögött.

márc. 19. 13:44
 13/17 A kérdező kommentje:

Külön önuralom és számomra kifejezetten fárasztó, nem elküldeni a bdös pcsába az olyanokat akik ennyit se látnak be maguktól!


Vegyenek otthonra tükröt ha nincsen!

márc. 19. 13:46
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Voltam én már hentes (Cba/Surjányhús/Horváth hús/Fény utcai piac, Bosnyák piac/), vágóhídi munkás /kispesti vágóhíd/ (mondjuk ezekben volt a legtöbb becsület), recepciós, aldis őr, ügyfélszolgálatos, elektromos karbantartó a metrónál, zöldséges, dohányboltos, kocsmába pultos, pizzaszakács, gyorsétermi dolgozó, Tv2-nél sofőr, Echo tvnél recepciós, Benzinkutas logisztikai parkba."

De jó, hogy ennyi mindenhez értesz!

Mehetsz is vissza a vágóhídra, ha ott jól érezted magad. Vagy mehetsz Németországba hentesnek, ott havi egy millióért gondolom elviseled azt, amit itt 300 ezerért nem.

márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtetted, hogy még incel is vagy!
márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Mehetsz is vissza a vágóhídra, ha ott jól érezted magad."



Mennék is, a gond csak annyi, hogy már lebontották.

márc. 20. 08:58
 17/17 A kérdező kommentje:
Külföldre nem megyek, nős vagyok, asszonyom nem enged.
márc. 20. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!