Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire költenek az emberek?

Mire költenek az emberek?

Figyelt kérdés

Az ingatlanpiac eléggé pang, a ruhaboltom sem nagyon megy és a szalont is bezárom vagy elköltöztetem. Lehet, hogy minden az informatika körül forog...

Még azon is gondolkodtam, hogy a Balaton környékén indítok egy panziót mert a szomszéd tudna egy erre alkalmas ingatlant, de lehet ez is csak a költségeit termelné ki. Tanácstalan vagyok.



márc. 26. 15:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
47%
nyaralás, utazás
márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, ez most tényleg megy.
márc. 26. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Cigi, pia, drog, hell, prostik,netflix.
márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Én exponenciálisan egyre többet költök utazásra, de csak külföldre hogy véletlenül se valamelyik NERes majom zsebét tömjem.


Befektetésnek nem tartom jónak a magyar ingatlanpiacot. Az ingyenhitelek nyomottan tartják az ingatlanok megtérülését hosszú távon, az állami pénzeső alkoholizmusában fürdőzik (a másnaposságig, ha egyszer elfogy a nedű)

márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
30%
Ha gondolja tudok tanacsot adni ,vagy valalkozas inditasba is segiteni ,de en csak munkaval tudok beszalni. Normal valalkozasba felesbe us tudnank csinalni.Befektetest igenylonel,joval kisebbel is megelegszem. Sok szakmam van sokat lehet velem sporolni. Tartos sok penz. Kesobb is megbeszelhetjuk csak tavasz van es minden szinte most indul.On is dolgozhat ugyan ott. A beszelgetes nem kerul penzbe.
márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
én prostikra
márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Adókra...


27% Áfa

(Max) 1500 ft / négyzeméter építményadó (minden ami nem lakóingatlan).

150-345 ft / kilowatt teljesítmény gépjárműadó

Üzemanyagok árának a FELE Jövedéki adó...

Környezetvédelmi termékdíj...

Kommunális adó...

Iparűzési adó...

Vám...

Kötelező biztosítás...

Ilyen olyan járulék...

Személyi jövedelem adó...

Illetékek...



Soroljam még?

:D

márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

"de csak külföldre hogy véletlenül se valamelyik NERes majom zsebét tömjem."


LOL


Mert azt gondolod ez az egész a határoknál megáll?

:D


Egy rakat NER-es majomnak vagy családjának vannak vendégházai / szálodái / pénzváltói külföldön is...


Már a Kis G. Evelinke meg a Virág is Miami-ban jár oskolába, nem Salgótarjánba...

márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

"Lehet, hogy minden az informatika körül forog..."


(kamu) Ott is csak a pályázatokra / szerződésekre játszanak a munka meg ki van szervezve ocsóba!



"Még azon is gondolkodtam, hogy a Balaton környékén indítok egy panziót mert a szomszéd tudna egy erre alkalmas ingatlant, de lehet ez is csak a költségeit termelné ki."


A balaton 8 hónapig "halott" egy évben...


"Tanácstalan vagyok."


Vagyunk még jópáran ugyanígy...


Egyébként most a "szakképzés" lufit fújják, talán még beszállhatsz, ha nem késő.


Annyi műkörmös/kometikus/gumis/villanyszerelő stb lesz (vagy már van) pár éven belül, hogy nem lesz hol kinyissanak, meg kinek szolgáltassanak, mert mindenki mindenhez IS fog már érteni!


Kezd egy piramisjátékra hasonlítani egész Magyarország...

márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ruhapiac hatalmas , koltenek ra az emberek csak nem nalad,nagyon nagy a verseny
márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!