Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját ruhamárka? Milyen...

Saját ruhamárka? Milyen címkék kellenek bele? Kötelező?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját ruhamárkát. Ilyen esetben mindenképpen be kell jegyeztetnem a márkanevet, vagy elég ha csak használom a címkén.
máj. 24. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Már megbocsáss, de az még nem saját ruhamárka, hogy noname készterméket vásárolsz és felcímkézed saját címkékkel, aztán se tervezés, se gyártás, se marketing, de még bejegyzett védjegy sincs...
máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvasd már el amit ki írtam!!!!!!
máj. 24. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Értelmezd inkább amit válaszoltam...
máj. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen esetben mindenképpen be kell jegyeztetnem a márkanevet, vagy elég ha csak használom a címkén."

A márkanevet onnantól kezdve tudod csak márkanévnek nevezni, hogy bejegyeztetted. Ha nem védeted le, bárki használhatja szabadon bármilyen célra.

máj. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha én saját ruhamárkán gondolkodnék, megkeresnék 1-2 kisebb magyar brandet és ajánlatot kérnék tőlük a gyártásra.

Ott van például Azahriah és a Tisza közös kollekciója. Azahriah persze már maga is egy brand.

máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 08:39-es válaszoló! Úgy látszik ritka kincs vagy, ami a szövegértést illeti. Köszönöm!!
máj. 26. 09:55
 8/9 A kérdező kommentje:
1 válaszoló! Elég zavarodott az elméd, tőled inkább nem kérdeznék semmit!
máj. 26. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem mondott hülyeséget az egyes. Egy saját ruhamárkánál a címkék lesznek a legkisebb bajod.
máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!