Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri tőzsdézni? Ha igen...

Megéri tőzsdézni? Ha igen hogy kell?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 23:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, hanem nagyon is tanulható, és jobbá tehető, CSAK AKARAT KÉRDÉSE.


Én például nagyon türelmetlen voltam régen, és szó szerint ki-be ugráltam az első évemben, össze-vissza kereskedtem, a szabályaimat nem tartottam be, és többször sírógörcsöt kaptam, amikor elúszott az egész számlám... Aztán amikor néha nyertem, akkor meg azt hittem én vagyok a legfaszább gyerek, és hihetetlen nagyképű lettem. Aztán megint kiborultam amkor vesztettetm stb.


Mára ezt mind legyőztem, mert megtanultam, hogy

1) Nem az egóm vezérel, hanem a száraz szabályrendszerem, és mivel többször beigazolódott, hogy ez beválik, teljesen higgadt vagyok és türelmes.

2) Önkontrollt tanultam, és teljesen stabilan viselem a nyereséget is és a kis veszteségeket is, tudom, hogy mindkettő együttjár a kereskedéssel és a számlám növelésével. Teljesen üzleti a szemléletem, nem érintik az érzelmeimet a folyamatok.


De ehhez kellett 3 év, vagyis elég akarattal készség szintjére lehet ezeket fejleszteni.

2010. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Abban az esetben éri meg, ha Soros Györgynek hívnak...


Ő viszont soha nem tenne fel egy ilyen együgyű kérdést, amely egyúttal bizonyítja is, hogy teljességgel alkalmatlan vagy rá !!!!!!!!!!!!


(Van egyáltalán tőkéd hozzá?? Vagy csak azt gondoltad, hogy elég majd egy vasvilla is, forgatni a pénzt?!!)

2010. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!