Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen névvel lenne ez sikeres?

Milyen névvel lenne ez sikeres?

Figyelt kérdés

Felnőtt koromban autógyárat akarok nyitni.Saját autómárkát létrehozni.Az erre való esélyekről most ne beszéljünk.


A kérdés az lenne,hogy milyen nevet adhatnék a kocsi márkájának.Tehát pl: Henry Ford - Ford

Louis Renault - Renault


Ezek pont jók erre,de az én keresztnevem Kovács.Smith esetleg?


Várom a válaszokat.


2010. nov. 21. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A vezetékneved meg Szabó? Az jobban hangzik mint a Kovács. Bár ha tankot akarsz gyártani akkor robosztus hangzású lehet a Tanksmith.
2010. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha-ha.Elírtam véletlen : vezetéknevem ,és nem a keresztnevem Kovács.De akinek van egy csöpp esze rájön,hogy elírtam.
2010. nov. 21. 17:42
 3/15 anonim válasza:
Smith nem valami kreatív,de ha neked ez tetszik minek írsz ide?Ha valaki elolvassa,és lenyúlja az ötletedet,amikor felnősz baszhatod az egészet.
2010. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az autógyártás már egy teljesen kiépült iparág, akkor lehetne benne újat alkotni, ha a kocsi nem gurulna, hanem mondjuk repülne amit gyártasz. Ahhoz pedig hogy egy luxusmárkát létrehozz, mint pl. Konigsegg, a soknál is több pénz kell.


Hány éves vagy amúgy? 12-13?

2010. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a Smith jobban hangzik, mint a kovács? :DDDD

Abból még több van, mivel ők nem csak tíz (tizenöt) millióan vannak...

2010. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Lehetne mondjuk SmithCar vagy SmithWays vagy SmithMotors. Igaz, hogy a Smith név elég gyakori, de ilyen autómárkáról még nem tudok, szóval lehet akár simán Smith is.
2010. nov. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem lenne egy két ötletem:) Mivel témába vág a munkám így tudnék egy-két ötletet adni neked névre és még szlogenre is. De ahogy mondani szokták, mit adsz érte? Ingyen nem fogok jól hangzó nevet és szlogent ide írni "csak úgy":)
2010. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

legyen a neve kovácsautó!igazi magyar!igazi gagyi.

honnan veszed h te autógyárat fogsz csinálni?

lehetetlen.szerinted Ford is így született hogy ő autógyárat fog csinálni?háháhá

2010. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Az utolsónak: legalább terv van!Neked miylen terveid vannak a jövődre nézve, ami előre viszi az életedet?!

S.Motors? Smotors? Smooth? nem vagyok elég kreatív úgy érzem... :$

de hajrá, legyen neked igazad, és sikerüljön!! ;)

2010. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kovi Cars
2010. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!