Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet valaki ellen...

Hogyan lehet valaki ellen vagyongyarapodási vizsgálatot kérni? Indokolni kell-e?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. A mostani kormány szerencsére megszüntette ezt az undorító lehetőséget, mivel a bejelentések többsége alaptalan, rosszindulatú rágalom volt, csak felesleges munkát adott az adóhivatalnak. Minden barom rohant feljelenteni azt, akire haragudott, és akinek több jutott, mint neki. Te is inkább a magad dolgával törődj, mint hogy másokat akarsz jelentgetni. Nem szégyelled magad?
2010. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt ítélkezel jó lenne tudnod,hogy mire mondasz véleményt.Valószínű,hogy "Te" szereted ha havonta feljelentenek azért,hogy miért van új autóm,miért van házi mozim.Én nem foglalkozom mással és írigy sem vagyok,mert mindenem megvan sőt több is . Így aki szégyelhetné magát.....
2010. dec. 17. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, azt hittem, te akarsz feljelenteni valakit. Akkor viszont pláne jó hír számodra, hogy az ilyen szívatások lehetőségét megszüntette az állam.
2010. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy ő akart, de most mossa magát.
2010. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Egyébként pedig kell indokolni és név nélkül nem megy.
2010. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a APEH-nek külön osztálya van,

amelyik nem győzi kivizsgálgatni,

a rengeteg anoním feljelentést!!!!

2010. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!