Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létre lehet hozni szellemírtó...

Létre lehet hozni szellemírtó céget? Nem zárathatják be csalás címszó alatt? Van erre valami jogszabály?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a szellemekben, és nem akarok ilyen céget, csak olvastam itt GYK-n egy válaszban, és felmerült bennem ez a kérdés.
2011. jan. 1. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán... nézd meg a TV2-ön hajnalban amikor emeltdíjas hívásért cserébe jósolnakXD És garantálják hogy igaz és hogy 30ezer forint üti a markát az embernek 2 napon belül ha betelefonál csak úgyXD

Csodálom hogy ez a műsor senkiben nem merít fel aggályokat....

2011. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több évtizede vagyok benne a "vállalkozásdiban",

de már régen nem hallottam egy ilyen jó ötletet!!!


Amennyi hülye és degenerált ember van ebben az országban,

hogy ennek biztosan nagy piaca lenne!!

2011. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de le ne nyúld az ötletemet! :P Amúgy én is emiatt gondoltam rá, hogy nagyon sokan vannak itt GYK-n akik hisznek bennük, és valószínűleg még többen vannak az országban, és mivel ez lenne tudtommal az első ilyen cég MO-n, így szerintem rendesen lehetne kaszálni :)

Bár még elképzelésem sincs, hogy tudnám beindítani a dolgot, de azt hiszem az a legbiztosabb, ha utána olvasok az ilyesminek, mert gőzöm sincs egyelőre a szellemekről...

2011. jan. 9. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nyúlom le,

bár te lenyúltad,

mert vannak akik ezzel foglalkoznak már egy ideje...

2011. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam :O direkt megpróbáltam leguglizni, de semmit se dobott ki. Pedig azt hittem én lennék az első :(
2011. jan. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!