Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol tudok találni az internete...

Hol tudok találni az interneten egy nagykereskedőt, akitől ezt-azt tudok rendelni, akkor is ha nem vagyok vállalkozó?

Figyelt kérdés
Elég régóta az interneten árusítok a családom és az én megunt dolgaimat. Most szeretném ezt kicsit fejleszteni, főleg ékszerekkel foglalkoznák szívesen. Hol tudok találni egy jó nagykereskedőt, akitől jobb áron betudok szerezni nagyobb mennyiségű bizsut. Előre is köszönöm!
2011. jan. 27. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami betli vagy betly.. sorry, nem tudom pontosan a nevét. Egy ismerős lánya csinálja. Hasonló mint az avon, csak ez bizsukkal foglalkozik.
2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Mi az ami érdekelne pontosabban?
2011. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hollandiából fillérekért.Keress meg bövebb részletekért.
2011. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!