Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy szereztétek az első milliót?

Hogy szereztétek az első milliót?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

NEM JÓ A KÉRDÉS!!!!


Ezt a kérdést amerikai milliomosoknak szokták feltenni, ott az ugyebár 1 millió dollár. Ma vállalkozást indítani nem nagyon lehet 1 millió Ft-ból, a rendszerváltáskor, 20 éve lehetett, de ma már NEM. Ha csak nem valami olyat akarsz, hogy hotdogos vagy nagyon pici üzlet, de olyan vállalkozást, amiből az átlagfizetés felettit lehet keresni, nem nagyon lehet már elindítani egymillió Ft-ból.

2011. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Örököltem!:)
2011. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Találtam egy k..va jó munkahelyet ami ugyan szezonális de akkor sz@rásig... :p (vendéglátás)
2011. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egy millió ma már nem jelent semmit. Aki nem teljesen hülye, elvégzett valami normális szakot az egyetemen, az pár év tapasztalattal simán félretesz ennyit egy év alatt. Ettől még nem lesz se kocsija, se lakása, se fél éves világ körüli útra nem megy belőle. Nem gazdagság ma már egymillió forint. Kérdezz az első százmillióról, mindjárt nem lesz ilyen sok válasz :)
2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondom, örököltem!
2011. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!