Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi lehet a valódi oka annak...

Mi lehet a valódi oka annak hogy az egyik ember szeretettel ajánlja az Amway vállalkozást a másik meg minden eszközzel meg akar óvni minket tőle?

Figyelt kérdés
Higgadt megalapozott objektív(személyes tapasztalatra alapuló) hozzászólásokat várok.
2011. febr. 1. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Èn külfölödön használtam Amway termékeket és szuper jók voltak. nagyon megvoltam elégedve mindegyikkel, DE nagyon drágák. Míg egy amerikai háztartásban nem drága, vagy kitudják fizetni, addig a magyar piac nem tudja kifizetni, csak egy nagyon kicsi réteg, így nem tudod igazán forgalmazni. a másik meg hogy megkötések vannak a forgalmazását illetöen, és csak akkor tudsz belöle rendelni ha tag leszel stb, így az emberek nem szivsen lesznek tagok, kötöttek valahova, föleg egy drága termékre.
2011. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert az egyiknek sikerült a másiknak nem, ilyen egyszerű.

Én másik hasonló cégnél próbáltam szerencsét.

Aki által megismertem a céget, csak azzal foglalkozik és Honda Accordot vett magának a bevételéből, én meg adóságba vertem magam nem hogy pénzt kerestem volna.

Ez sajnos ilyen, az egyiknek megy a másik belebukik.

Anyám pl. pont az Amway-be belebukott.Mi pechesek vagyunk.

2011. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert csak annak a némelyik embernek jön be, amelyik ajánlja :D

Egy ilyen melóhoz hatalmas ismerettségi kör kell, amelyik hajlandó is támogatni, hirdetni, ajánlani téged (lehetőleg ingyenesen).

Ezen kívül kivételes karizma, tehetség, megnyerő külső, stb... stb...

Ha már megvan egy vevőköröd, fent is kell tartani azt, az pedig újra egy nagy művészet, érteni kell hozzá.


Ha mindezt megvalósítottad, talán összejöhet ;)

2011. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember fejében az mlm összekötődik a piramis-rendszerrel, ezért tartanak tőle. Másrészt viszont emberfüggő, hogy bejön e az ilyesféle üzlet neked. Ha kellőképpen jó a beszélőkéd, és sok átverhető, gazdag ismerősöd van, akkor nagyon jól meg lehet belőle élni. Ha viszont csak az igazán jó, használható termékeket tudod eladni pár barátnak, akkor máris alig van bevételed. És persze nagyon kevés ember van, aki hajlandó belemenni, hogy beszervezzék, így ember se nagyon kerül alád, és abból se jön be pénz.

Én személy szerint azért nem kedvelem, mert ezek a heti oktatások, gyűlések teljesen szekta-szerűek nekem. És még fizetni is kell értük. És persze, mondhatod, hogy nem mész el, de tudom mennyire meggyőzőek tudnak lenni az ilyen emberek, végül úgyis szinte mindenki elmegy.

Egy szó mint száz, van akinek bejött, van akinek nem, és van aki fél tőle.

Amúgy nem vagy véletlenül te is tagja valamelyik mlm-nek?

2011. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amway,az még létezik?Egy időbe úgy jártak hozzánk az amwaysok, mint a Jehovisták, hogy ránk sózzák a drága termékeiket, vagy beszervezzenek üzletkötőnek.A termékek valóban jók, de nagyon drágák, nem nagyon lehet vele üzletelni sem, mert az emberek már az Amway-szó hallatán menekülnek.Velem is sikeresen megutáltatták.
2011. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A termékeit szeretem, de az üzletelésbe belebuktam.
2011. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazán érdekes dolgokat írtok és szeretném ha tudnátok nekem van egy Amway webáruházam és elég sok tapasztalattal rendelkezem és gondolom meg kell osztanunk a véleményeinket hiszen ezekből kiderül az hogy hogyan gondolkozunk a hálózatépítésről.

És szeretném ha mérlegelnénk egy kicsit közösen ezeken a vidókon.Igérem hogy tisztelem a véleményeteket és továbbra is várom megtisztelő hozzászólásaitokat - Attila.


http://www.youtube.com/watch?v=z4OoOjl9OJg

http://www.youtube.com/watch?v=IlxYnp-yOSM

http://www.youtube.com/watch?v=rsPNNOu8aQA

2011. febr. 1. 13:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon régen, kb 10-15 éve nem hallottam az Amway-ről. Fura, hogy még mindig van. Régen nem volt drága, nem? Vagy igen? Mert nekünk is voltak otthon Amway-es cuccaink és nem álltunk vmi jól anyagilag, ha nagyon drága lett volna, nem engedhettük volna meg magunknak.
2011. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Régen sem volt olcsó,meg az összejövetelekre a belépő sem volt két forint.Egyszer elcsalogattak egy ilyen agytágító,agitáló műsorra,aztán utólag közölték a kedves ismerősök, hogy ja,azért fizetni is illik.Na,itt lett elegem...
2011. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én úgy tudom ez egy üzleti szféra és Tonk Emil(magyar marketing szövetség egyik alelnöke) szerint az üzlet nem ajándékokról szól és ahhoz hogy kapj,egyszer adnod kell és az eszközök pénzbe kerülnek mindenhól,a munkahelyen az eszközöket a munkaadó bíztosítja de a zsírt is ő veszi le.
2011. febr. 1. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!