Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Internetes reklámfelület...

Internetes reklámfelület eladáshoz mi kell?

Figyelt kérdés

Konkrétan van egy hírportálom, ami egy kis településre koncentrálódik. Elég jól alakulnak a nézőszámok, van esély lassan néhány reklámra is, konkrétan éttermek és szállodák összegyűjtését tervezem, kis pénzért felkezrülhetnének ide.


Igazából eddig Őstermelői kiváltása lett volna a cél, hogy saját termelésű dolgokat el tudjak adni az oldalon.

De most, hogy közbejött ez a reklám lehetőség, mi kell ahhoz, hogy én hivatalosan számlát adhassak azoknak, akik reklámot helyeznek el nálam?

Illetve nem is tudom hogy kérdezzem. Mert ugye nyilván ehez az őstermelői nem elég, kell a vállalkozói. Viszont gondolom valamilyen szakmához kötött ez is, nekem pedig csak mérnöki diplomám meg kereskedői, boltvezetői OKJ-s papírom van.


Szóval konkrétan hogy tudnám megvalósítani, hogy a saját termelésű dolgaimat is eladjam, meg ezeket a reklámokat is kihelyezzem, és így a fizetésem mellé mondjuk egy havi 10-15 ezer plusz jövedelemre szert tegyek (ami elég ahoz, hogy a kiadásokat épphogy fedezzem, viszont a hosszútávú célok közt van pl. fesztiválok lebonyolítása, amihez viszont szervezéskor presztizs kérdés hogy ne frissen kiváltott vállalkozóival futkározzak, hanem inkább egy jó 1 éve működő valamivel.)


Na most ez a jó hosszú körkérdés után, valakinek valami okos ötlete van számomra?


2011. febr. 22. 22:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Senki nem tud ilyen esetről nyilatkozni? Hogy netes reklámfelület bérbeadásához mire van szükség?


Pedig minden tele van reklámokkal a neten, és nem csak a guglis meg etargetes kiközvetített vackokkal...

2011. márc. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!