Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nemzetközi Internetes Vállalko...

ZJozsef84 kérdése:

Nemzetközi Internetes Vállalkozást Indítanék, nem találok neten információt, hogy milyen intézkedések kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
Vennék valami Árulni valót pl. mint magánszemély és interneten árulnám, de jelentkezők regisztrálhatnának akik árulnák, eladásonként kapnának hasznot, és ők is kereshetnek maguk alá embert azok eladásából is járna némi haszon, nagyjából gondolom érthető. Mivel szeretnék egy NEMZETKÖZI hálózatot kiépíteni, nem vagyok tisztában milyen cégtípusban kellene elkezdenem (mivel ez internetes nem tudom kell e egyáltalán bejelenteni valahová). Ha mégis, érdekelne milyen hivatalt keressek, és mivel nemzetközi hivatalos cégként szeretném milyen adózás vonatkozik rá és a termeket áruló személyekre. (Úgy tudom nekik elég az adóbevallásnál "Külföldről származó jövedelemként megjelölni") Egy elindulási pontot szeretnék, ha tudna valaki segíteni megköszönném még mielőtt egy könyvelőhöz fordulnék.
2011. szept. 4. 23:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!