Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó kaphat...

Egyéni vállalkozó kaphat építési kölcsönt? Részletek lent

Figyelt kérdés
Férjem egyéni vállalkozó, én közalkalmazott. Pár éven belül szeretnénk építkezni, és hozzá hitelt felvenni. Egyéni vállalkozó ugyan olyan feltételekkel kap, mint pl egy alkalmazott?
2011. márc. 5. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, minimálbérre van e bejelentve. Én is vállalkozó vagyok, csak én mindig bejelentettem havi 600 ezer forint jövedelmet, ami persze kevesebb a ténylegesnél, de ekkora összegnél már simán adnának komolyabb hitelt is, még ha én nem is vettem fel, mert felesleges lett volna, főleg hogy ehhez még vagy kétszáz ezer plusz jövedelmem párosul havonta. Vigyázni kell, a jól menő de keveset adózó vállalkozókat most nagyon figyelni fogják.
2011. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adőhatóságtól kell nemleges adóigazolás.Ezen kívül mást nem kérnek,csak azt nézik,hogy hány éve müködik adőtartozás nélkül a vállalkozás.
2011. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

(Ha 600ezer után adózna gyanítom nem kellene építési kölcsön.)

2011. márc. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!