Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell elindítani egy...

Hogyan kell elindítani egy mezőgazdasági vállalkozást? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Mennyi önerő szükséges a földek és gépek megvételéhez ? Esetleg pályázatokból és támogatásból 0 Ft önerővel is elkezdhető ?

Vagy célszerű hitelt felvenni hozzá ? Aztán később ha nyereséges lesz már önerőből tovább lehet terjeszkedni.

Kérem akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata segítsen!

Ha vannak jó tanácsai még ossza meg velem!

Előre is köszönöm!!!


2011. ápr. 10. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Fikai munkával jár valóban, de megéri. Takarmány növényekből Magyarország hiányt szenved, úgyhogy Csináld csak, meg fogja érni. Akik meg hátráltatnak azokkal meg ne törődj semmit.

Az én végzettségemnek semmi köze a mezőgazdasághoz, de belevágtam, egész jól megélek belőle a családommal, sőt másokat is tudok támogatni anyagilag, jó autóm van, szép házam, munkát adok néhány embernek, én magam is dolgozok szellemileg és fizikailag is. Képeznem kellett magam, jogsit kellett szereznem a bank meg lát benne fantáziát akkor adni fog kölcsönt, nekem is adott, de már visszafizettem. Persze ez mesének tűnik, de hidd el, ha én megcsináltam te is megtudod, csak akarnod kell, jó erősen és emellett pedig dolgozni kell érte keményen.


A kóklerektől mentsen meg az ég és attól is akik a sikered útjában állnak.


Én Sok sikert kívánok neked!

2012. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
66%
Engem is érdekel ilyesmi! Szeretnék gazdálkodni,én ebben nőttem fel,ehhez értek,szeretem csinálni. Földet művelni,állatokat tartani! Ja és lány vagyok. Akit érdekelnek hasonló dolgok, szívesen beszélget ilyesmiről,nyugodtan felveheti velem a kapcsolatot.
2013. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!