Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba éri meg...

Milyen vállalkozásba éri meg belekezdeni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
Tervbe van véve a blog, nem kizárt hogy lesz is talán. Jó lenne ha hasonló kvalitású emberek tudnának itt beszélgetni, mert ez a gy.k. valóban komolytalan. Én csak attól tartok hogy sokan nem mernék vállalni magukat egy nem anonim oldalon, mert félnének esetleg a nagyobb nyilvánosságtól. Azért azt lássa be mindenki, hogy ma sok szegény ember van, akik már a rablástól sem riadnak vissza, hogy a még durvább dolgokról(szervezett bűnözés) ne is beszéljek. És egy anonim oldalon is észrevehető a gyűlölet azok iránt akik azt érzékeltetik hogy számukra jó az élet, akkor egy nem anonim oldalon? Mert én a blogot hitelesen képzelném el, névvel, foglalkozással együtt. Akár tanulni is lehetne a másiktól, vagy csak egy jót konzultálni. De sokak számára az Apeh is kizáró ok lehetne, és nem feltétlen azért mert csaló. Már engem is fenyegetett meg valaki hogy csak az Apeh - től nehogy olvassa valaki amit írok. Mondjuk itt ezen mosolyogtam, de ha név szerint beszélget az ember, akkor ki tudja. Vagy szerinted mi értelme lenne egy olyan blognak ahol senki nem fedné fel magát? Az szerintem gy.k. II lenne. És amint írtam is, a jövő héttől már alig leszek itt.
2011. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Kár, Kolopele, akkor a feleség-ről egyelőre lecsúsztam, pedig bírom a 48éves, legalább 70%-ot teljesítő férfiakat. Viszont még jó munkaerőnek elmehetnék. Mi a fő csapásirány?
2011. máj. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A feleségem 33 éves, szerinte is jól teljesítek, többet mint az asztaliteniszben. Válaszod nagyon aranyos volt, jót nevettem. Ennek ellenére nem tudlak most felvenni, még így is vannak olyan ismerőseim, akik szintén arra várnak, de most elegen vagyunk. Sok sikert.
2011. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre visszatérve: szerintem olyan vállalkozásba érdemes belevágni, amibe van perspektíva, nem kell hozzá komoly tőke, illetve van viszonylag gyorsan jövedelmező. Én találtam ilyet, vállalkozóként néhány tízezer forinttal el tudtam indulni, már az első hónapban kerestem, folyamatosan képeznek, van rá kereslet (és lesz még a jövőben is), hivatalos, tisztességes. Nem mondom, dolgozni kell, de legalább megéri!
2011. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

05-08 21:36


Hát ez tök jól hangzik! És el is árulod, hogy konkrétan mivel foglalkozol vagy csak a mézesmadzagot húzod el az orrunk előtt és hergelsz minket? Közben meg lehet, hogy nem is az a munkád, amiről beszélsz...

2011. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!