Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érné meg foglalkoznom?...

Mivel érné meg foglalkoznom? Terhes vagyok a második gyerekemmel, valami itthonról irányítható, végezhető munka lenne jó. Vannak ötletek?

Figyelt kérdés
Gondoltam továbbértékesítésre: használtruha, ékszer pl. Mi az aminek a beindításához nem kell sok pénz, de azért hoz a konyhára?
2009. ápr. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a helyedben nyitnék egy családi napközit vagy csak szimplán gyermekre vigyázást vállalhatnál. Két gyerekkel már sokkal hitelesebb lennél számomra, mint a tizenéves leányzók, akik babysitterkedni akarnak. Azzal bőven tudnál keresni akár hosszútávon is.
2009. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez régebben felmerült bennem is, aztán nyílt 2 is a városban, egyiknek sincs forgalma.

Bocsánat, már előre is ha elutasító választ írok, de most azt nézem mi van már a városban és mi nincs.

2009. ápr. 20. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Az értékesítésben vannak jó lehetőségek. Hasonlóan gondolkodtam én is, mire rátaláltam arra amivel foglakozom. A lényeg, hogy ne te légy a 20. aki ugyanazt csinálja mint már más. Vagy lehetsz 20. de különb mint a többi. Igaz nem mindegy hol laksz, hányan laknak ott.
2009. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
S te mivel foglalkozol? Persze csak ha szabad kérdeznem. Csongrád megyében lakok, közepes méretű városban. Ha mondjuk te a Dunántúlon, akkor nem lennék konkurencia. :) Vagy online műveled?
2009. ápr. 20. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Én matekot tanítottam amíg nem volt jobb, házhoz jöttek. Lehet te is jó vagy valamiben, tanítsd azt. Ja és jobb ha írsz az előttem lévőnek privátba, mert itt nem lehet reklámozni.
2009. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!