Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meg lehet élni manapság...

Meg lehet élni manapság ruhagyártásból?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan személy, aki ezzel foglalkozik? Nagyon nehéz piacot találni a termékekre?
2011. szept. 6. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem nagyon...nem véletlenül ment tönkre az összes ruha és cipőgyárunk..többe kerül az anyag,mint a kész ruha a kínaiba..
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mari néni otthon kötöget - nem; Armani öltönyök - igen.
2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez maximum akkor éri meg ha egyedileg csináltatnátok alkalmi ruhákat. Megélni ebből nem lehet, de másodállásban persze ha bírod és időd engedi akkor el lehet kezdeni. Egy kis plusz pénz nem árt ha bejön a konyhára :)
2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tehetősebb környéken van esélyed szerintem,nem a sznob körben de aki azért úgy jól keres az megvarratja a ruhát,kosztümöt,estélyit stb mert neki fontos hogy legjobban álljon és ő legyen a legcsinosabb,mindenesetre félállásnak biztos megéri szerintem...
2011. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!