Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » (magán) vállalkozó aláírhat...

(magán) vállalkozó aláírhat szakmai gyakorlati papírt?

Figyelt kérdés
Webprogramozó vagyok, nem találtam gyakorlati helyet, de vannak (magán)vállalkozó ismerőseim. Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen magán vagy egyéb vállalkozó aláírhatja-e a gyakorlati papírjaimat úgy, hogy esetleg abszolút nem "témába" vég tevékenysége. Nagyon fontos lenne, lassan le kellene adnom a papírokat, de egyszerűen nem találtam céget ahova elmehettem volna gyakornoknak!
2011. szept. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Aláírhatja, de készülj fel, hogy ilyen esetben akár ki is mennek oda az iskolától, meg fogják kérdezni, mit csináltál, milyen munkakörben dolgoztál, mutatnod kell valamit. Szóval ha nem kapcsolódik a tevékenysége, akkor ne kockáztass.
2011. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tanárom azt mondta hogy nem nagyon nézik, monthatni "szarnak" bele, csak legyen meg a papír, ilyen esetben is képesek kimenni megkérdezni? Mert akkor nem kockáztatok tényleg.
2011. szept. 12. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:

aláírhat, de a tevékenysége "témába vágjon". sajnos ellenőrizhetnek, ez tényleg igaz, ne kockáztass.

az iskola nem ajánlott fel gyakorlati helyet? nekünk igen.

2011. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Iskolája válogatja, de nem éri meg a kockázatot. Próbálj meg még gyorsan találni valamit!
2011. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyszerűen képtelenség találni, vajmi keveset tanítottak nekünk és ez főleg a tanár hibája, nem vette komolyan a dolgot, és a tanítást sem, rengeteg óra maradt el miatta (kb egész évben az órák 30%-a) mert szimplán nem ért rá vagy nem votl kedve tanítani. A sulit semi nem érdekli, még cska gyakorlati helyeket sem ajánlotak, pedig van ahol komplett listákat is kapnak a tanulók az ilyen cégekről.
2011. szept. 13. 18:06
 6/8 Live48 válasza:
EN A HELYEDBEN KERESNEK EGY INTERNET KAVEZOT A KORNYEKEEN ES A SGITSEGUKERT CSEREBE FELAJANLANAM AZ EN SEGITSEGEM INGYEN BARTELBA. RENDET RAKHATNAL A GEPUKON STB ES MINDENKI JOL JARNA.
2011. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Live48 válasza:
bocsanat nem irok tobbet nagy betuvel igerem.
2011. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, lehet hogy megpróbálom, csak az a baj hogy senki nem szeret papírozni, de ha mondjuk ingyen rendbe tenném a dolgokat ahogy írtad, vagy ha még nincs honlapjuk, csinálnék egy profit akkor talán könnyebben belemennének.
2011. szept. 22. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!