Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » ACN Magyarországon! Mennyire...

ACN Magyarországon! Mennyire érdemes "ACN-ezni"?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is belekezdett, mert azt mondták nekik, hogy mekkora üzlet, mert az energiaszektorban is nyomul, tehát nem kell tukmálni, mert mindenki olcsóbban szeretné letudni a rezsiköltségeket. Egyik ismerős még egy DVD-lemezt is adott. De ezen csak egy videotelefonról áradoznak, hogy milyen jó, meg egyebek. Csakhogy ehhez készülék kell és nem teljesen ingyenes. Kötve hiszem, hogy a Skype korában annyira rágerjedne bárki is csak azért, mert ez "hádéminőségű".
2011. okt. 8. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hogy volt egy kis vihar az jó azért vagyunk itt ,hogy vitázzunk és elmondjuk a tapasztalatokat már ahogy én gondolom.

Nos igen a video telefont én is furcsállom nem igen tudom elképzelni csak igazán nagy multiknál ,hogy kiválthatja a sima telefon konferenciákat. Én azt mondom azért mert valami MLM módszerrel dolgozik attól még nem kell félni tőle de az sem árt ha résen vagy. Internetet meg még tudtommal nem ad ha mélyen tisztelt előző válaszoló esetleg arra gondol amit az adapternél írnak a 128kbps meg a 256 az nem külön internet ahogy én ezt olvastam ekkora sávszélesség kell az adapternek. Másik 3000FT net meg telefon ez tényleg nem rossz viszont te ezt fizeted. Mint említettem Ha csinálod a csapatépítést és magadnak rendelsz telefont a saját beszélt forgalmad után is kapsz jutalékot de ez már csak érdekesség.

2011. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!