Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz (töke) szükséges...

Mennyi pénz (töke) szükséges egy közért elindulására?

Figyelt kérdés
Nyitni szeretnék egy közértet.Körülbelül szerintetek mekkora tökének kell hozzá lenni-e?Mennyi idő alatt térül meg a bele fektetett pénz?
2011. okt. 29. 12:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Arról nem:D

Igazad van.

2011. okt. 29. 15:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Én most láttam több kocsmát is becsődölni.
2011. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hol?Mert tényleg nem láttam még kocsmát ami bezárt volna
2011. okt. 29. 15:37
 14/20 anonim ***** válasza:
Budapesten, a fiatalok már ritkán kocsmáznak és ha nem köpködős, vagy egy igényes jó helyen lévő pub, akkor nem biztos, hogy megy. Sokan már megveszik, akik tényleg alkeszok és otthon isszák, talán vidéken, ahol az egyetlen szórakozási lehetőség, de Pesten nem hiszem, hogy mindegyik megy. Most zárt be az egyik ismerősöm.
2011. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Aha!értem!Hát ebben van valami mert a közértekben 170-180 a sör a kocsmában 220
2011. okt. 29. 16:07
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, csatlakozz be egy nagyobb hálózatba, így több esélye van a talpon maradásnak. Nem tudom, ki milyen paramérerekkel számolta ki a 40misit, de ez eléggé elszállt verzió. Egy kisbolt nyitása minden költséggel együtt max 8-10 misi, de az már a vége (nem rég tárgyaltam erről három élelmiszer-lánccal, úgy hogy friss és biztos az info). A CBA nagyon profi, de hatalmas követelményeket támasztanak, a Coop és a TomMarket korrektnek tűnik, és a fenti összeggel simán el lehet indítani és korrekt hasznot lehet realizálni. Nézz körül a honlapjaikon, és amelyik szimpi, keresd meg. Sok sikert!
2011. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi kell hozzá azt csak te tudod!

1.Az üzlet bérled vagy saját tulajdon?

2.Üzlet nagysága nm-ben?

3.Engedélyek megvannak e?

4.Mit akarsz árulni?

5.Alkalmazol e valakit vagy te csinálod az egészet?

Nekem italdiszkontom van és jól megy,hidd el nem kell hozzá még 1milla sem!

2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Helyet majd bérelni szeretnék.Míg nem intéztem el semmit de a hivatalokban utána jártam és kb 3millió Ft szükséges mindenhez szóval remélem jövő márciusra megtudom nyitni a boltom.Egyenlőre én dolgoznék benne mert 1 ez a szakmám 2 eleinte nem igen lesz szerintem egy alkalmazottra pénzem.Gratulálok a sikeres üzletedhez
2011. nov. 8. 09:35
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz senkinek a töke.
2011. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

No, sikerült megnyitni? Hogy megy a dolog? Nagyon drukkolok!


Egy korábbi válaszoló

2012. okt. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!