Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan mondanátok az alábbi...

Kata kérdése kérdése:

Hogyan mondanátok az alábbi szavakat egy szóval, vagy egy nagyon rövid kifelezéssel, akár magyarul, akár angol nyelven? A szavak: kapcsolt, tervezés, felépítés, gondozás.

Figyelt kérdés
A szavak egy üzleti folyamaot írnak le. A lényeg, hogy első körben kapcsoltba kerülünk, utána átgondoljuk, megtervezzük mit kell tenni, aztán ezt a valamit felépítjük, és utána folyamatosan gondját viseljük.

2012. aug. 3. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést. Felsorolsz négy szót, és azt kérdezed, hogy mondjuk ezt egy-egy szóval? Vagy mind a négyet írjuk le egy darabbal? Most angolul vagy magyarul?
2012. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat! Nekem ez jut eszembe...
2012. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Uzsorázás.
2012. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ez egy folyamat. A kérdésem az, hogy lehet ezt a négy szót egy értelmes szóvá összegyúrni. Írok egy példát:


DIADAL modell a coaching folyamat egyes fázisait szemlélteti. A DIADAL 6 fázisra osztja fel a folyamatot az alábbiak szerint:


1. Diagnózis

2. Iránykijelölés

3. Alternatívák

4. Döntés

5. Alkalmazás

6. Lezárás

2012. aug. 3. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a problémamegoldás jut róla eszembe.

1. "kapcsolatba kerülés" a problémával, a probléma felismerése

2. tervezés - megoldási tervek készítése, a legmegfelelőbb kiválasztása

3. "felépítjük" az elképzelt megoldást, megvalósítjuk

4. gondozás meg olyasmi, mint a visszacsatolás, az utólagos ellenérzések, hogy tényleg bevált-e a megoldás

2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ellenőrzések
2012. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legyen ez a CoDeCO © modell: Contact, Design, Create, Operate


(Nevet védem... :)

2012. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2012. aug. 3. 12:49
 9/9 A kérdező kommentje:
CoDeCO ˆ zseniális :)
2012. aug. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!