Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen MLM cégek működnek...

Milyen MLM cégek működnek hazánkban (a következőkön kívül: Amway; Nu Skin; FLP; CaliVita; Bionet; Ökonet; DXN;? HunWelth? )?

Figyelt kérdés

Fél éve foglalkozok MLM-el, és a felső szponzorom javaslatára minden céget, amivel találkozok, megvizsgálom.

Persze sokszor hallottam, hogy ha egy cégnél "elkötelezem" magam, akkor "sisakrostély, szemellenző (agymosás)" de érdekes módon, bármelyiket megvizsgálom, mindíg csak megerősítést kapok, hogy a legjobb helyen vagyok!


Azt kérem mindenkitől, hogy ha ezeken kívül tud más cégről, írja meg a nevét, hogy meg tudjam azt is vizsgálni


2012. aug. 26. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
És ha jól sejtem az FLP-nél vagy!
2012. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az FLP nagyon jó cég, jó "csalival", de nem annál vagyok
2012. aug. 26. 16:26
 3/8 anonim válasza:
Elárulod melyiknél vagy? Mert engem érdekeln. Én az Amway-t csináltam fél évig, de abbahagytam, csalódtam, nekem nem ment.
2012. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Német Józsefné!


Válaszomat privát üzenetben elküldtem

2012. aug. 29. 17:16
 5/8 Shibuya1975 válasza:
Nézz utána a Kyani nevű cégnek. A barátunk benne van ő jól keresett vele az elmúlt időszakban.
2013. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pénzügyi mlm-ről tudok még, Brokernet, Fundamenta, OVB.
2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Turista válasza:
Pandastart?
2014. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Turista válasza:
1ev.hu
2014. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!