Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 22 éves vagyok, egyetemista,...

22 éves vagyok, egyetemista, germanisztikát tanulok. Szeretnék egy évre kimenni Németországba, dolgozni. Például bébiszitterkedni, vagy hasonlót. Nincs semmilyen képzettségem. Kérdésem lent?

Figyelt kérdés
Így van esélyem kint Németországba elhelyezkedni? Ha igen, hogyan fogjak hozzá?

2012. szept. 19. 14:11
 1/4 Pixi3 válasza:

Hello!


Tudtommal a "400 Basis-Euro"-s munkákhoz nem kell szakmai végzettség. A 400 BE, a minimálbért jelenti ami kb. 115 ezer forintnak felel meg. Ez akármi lehet gyár, pénztáros, áruházban takarító, vagy egyéb szakmunkás. Irodai munkát nem hiszem hogy találsz, illetve nézz utána a diákmunkáknak is.

2012. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt az oldalt javaslom: [link]

Az au pairek fiatal lányok, nem kell képzettségük legyen, csak szeressék a gyerekeket, és tudják megértetni magukat (néha egy kicsit be kell segíteni a takarításban). Teljes ellátást kapnak, néha saját fürdőszobával és számítógéppel, szóval neked nem kell költened semmit. Úgy tudom, Németországban az au paireknek 80ezer körül fizetnek egy hónapban - kivéve, ha kifogsz egy milliárdos családot.

2012. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova, melyik egyetemre jársz?
2016. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeged ?

Károlyi ?

2016. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!