Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » CSak én nem találok hasonló,...

CSak én nem találok hasonló, vállalkozó beállítottságú embereket vagy rossz helyen lakom?

Figyelt kérdés
Üdv! A kérdés adott. Igazából sok dologgal foglalkozom mert sok az ismerősöm és tudjátok hogy van ez...sok-sok cseppből végül meglesz a pohár víz...de ha próbálok még több cseppet összeszedni, a többség visszautasítja a dolgot annak ellenére, hogy valós termékekkel és szolgáltatásokkal dolgozom, nem MLM és hasonló dolgokkal. Egyszerűen...nem akarják a pénzt vagy nem tudom...csak én vagyok ilyen "feltüzelt" hogy minél nagyobb szeletet akarok a tortából?
2012. nov. 20. 20:29
 1/9 A kérdező kommentje:

"de ha próbálok még több cseppet összeszedni"

GYakorlati példával:

Olyan dologban ajánlok megállapodást, hogy ő árulja, megkapja a nyereségét és én is megkapom. Ez pl egy olyan termék, amivel egy deka pluszköltség nincs, csak vegye észre a vásárló...

most komolyan...nekem ajánlanának bármit, amivel akár 10 forinttal több pénzem lehet, nem utasítanám el, akármiről van szó.

2012. nov. 20. 20:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ember gondolkodik úgy. Pl. Ha én keresek 200,000 Ft-ot havonta akkor nem fogom "égetni" magamat az ismerősi körömben (pedig ugye csak ott tudsz személyesen értékesíteni) azzal, hogy elkezdek tukmálni mindenféle terméket (tökmindegy, hogy jó vagy rossz) azért, hogy esetleg 2,000 ft-okat keressek rajta.
2012. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján te igenis MLM és hasonló cuccokat nyomsz - miért nem az szerinted? Mert azt mondták az oktatóban? Ha eladod a kapcsolataidat rátukmálós melóért, ne csodálkozz, ha mások nem hagyják magukat bepalizni.
2012. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mlm, akkor magyon egyszerű, nyiss egy boltot vagy webshopot és áruld a cuccost.
2012. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

OMG, kutyát nem érdekli az MLM, a franc akar beszervezni embereket hogy vásároljak szemetet drágán :D

Mondjuk úgy hogy megjegyzem ki mit árul és elviszem olyanokhoz, akiknek megvannak a feltételeik h haszonnal tovább árulhassák a saját üzleteikben, mindezt úgy hogy kis jutalékot kapok NEM az üzletkötésért, hanem egy-egy eladott termékért. Partnerprogramokat futtatok.

Vannak üzleteik, vannak webshopok is, de ez édeskevés és felesleges egy-egy terméknek külön boltot nyitni. A webshopról meg annyit, hogy

1, nem mindenki találja meg

2, A potenciális vásárlóerő többsége MO.-n lesz*rja a webshopokat.


-----------------

Elsőnek:

Ha 200 ezer forintot keres valaki, miért nem éri még 2000-et? Ezt nem értem. Semmi értelme. Ha bebukik valamin az üzlete, jól jönne az a plusz kétezer is( nincs szó ismerősre tukmálásról! )...

2012. nov. 21. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
De van. Mert az emberek 90%-a nem tud odamenni random ismeretlenekhez (te is ezért nyitottál itt topicot, hogy legyen érdeklődőd). Tehát csak az ismerősei maradnak. Nekem meg nem ér meg 2000 Ft-ot az, hogy esetleg egy ismerősöm megorrol rám emiatt.
2012. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én azért nyitottam topikot mert reméltem, hogy vannak akik megmondják, a többség miért nem vevő arra, amiben biztosan pénz van, nem valami "újdonság", de itt is ugyanezt látom, begubózás meg "biztos MLM" és hasonló marhaságok.


Próbáltam megérteni az embereket, hogyha a random ember megy hozzád(nem te hozzá, látom nem figyeltél) és rendesen lepapírozott üzletet ajánl, amivel lehetetlen bukni(mert te nem fizetsz semmit, eleve milyen üzlet az ahol neked kell előre fizetni, LOL...Arra akartam választ, h milyen okokból lehet nemet mondani ilyesmire ?

2012. nov. 21. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te azt a részét nem érted szerintem a dolognak, hogyha én kirakom a TE termékedet jutalékos eladásba a saját üzletembe az nekem nem talált pénz, mert:


- Az ÉN VEVŐM veszi meg, aki lehet a te terméked miatt (amin 2,000 ft-ot keresek) nem veszi meg az én termékemet, amin 5,000-et keresnék

- Foglalja a helyet

- Egyáltalán nem biztos, hogy meg is veszik valaha

- Ha olyan a termék akkor ronthatja az imidzsét az üzletnek, illetve ha nem illik a termékeim közé, akkor az üzlet imidzsét rontja.


Tehát ez nem ilyen egyszerű, hogy te behozol hozzám az autóalkatrészboltba valamit (ami ha autóalkatrész rontja az én üzletem, ha nem az hülyének néznek ha kirakom és egyáltalán nem biztos, hogy megveszik)

2012. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve a bolt fenntartását én fizetem, a dolgozókat én fizetem, míg te ingyen kapsz eladói munkát.
2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!