Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kisvárosba, kb.15000 fős,...

Egy kisvárosba, kb.15000 fős, milyen vállalkozást indítanátok?

Figyelt kérdés
Minden ötlet érdekel, lehet bármilyen hülyeségnek tűnő is, tornásztassátok meg az agyatok!
2009. aug. 30. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű függ a város struktúrájától és a kezdő töke menyiségétől. De ha a saját városomban gondolkodom (Komárom) én azt hiszem valami vagány boltot nyitnék rocker pólók, nadrágok, bőr szerkók és sok sok motoros kiegészítő :) itt nagyon nagyon sok ilyen van motoros és rocker de bolt az nincs a számukra...
2009. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg függ a tőkétől, meg a város adottságaitól is. Az ötlet nagyon jó, Komáromban akár be is jöhetne. Az ötlet okos!
2009. aug. 30. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

...Én meg inkább az interneten nyitnék boltot, mert akkor nem csak Komáromban és a környékéről vásárolnának nálam, hanem egész Mo-ról (vagy egész Európából?) jönnének a megrendelések! :D

(Ráadásul nem kellene boltot vásárolnom/bérelnem, alkalmazottat fizetnem, aki elad, míg én beszerzem a cuccokat.)

2009. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen de ne hidd, hogy a kocsma rocker a neten vesz magának pólót :). Plusz a motoros is jobban megveszi egy szintén motorostól...tapasztalat. A netes vásárlás személytelen de a bolt mellett nyugodtan lehetne webshop is a kettő nem zárja ki egymást
2009. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biciklis javítóműhely vagy biciklis bolt, egy kulturált kiskocsma esetleg, ajándékbolt, kisbolt stb.
2009. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A biciklisbolt sem lenne rossz, de itt nincs annyira "kultúrája" a biciklizésnék:-((Kiskocsmából így is túlkínálat van, az ajándékboltok meg itt mindig csődbe mentek. Ez egy nem szokványos kisváros, nagyon punnyadt, az átlagos, hétköznapi dolgok itt halálra vannak ítélve. Ezért érdekel ötletként minden, akár olyan is, ami szerintetek hülyeség, mert nem tudthatjuk, miben van a lehetőség. A webshop nem rossz, abban már én is gondolkodtam, de ott is meg kell találni az Ötletet. A motoros-rocker nagy része pedig tényleg nem neten vásárol. HAJRÁ!!!
2009. aug. 31. 09:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szórakoztatóipar? Kisvárdát nemtudom hogy ismeritek-e,de az is kb ekkora város és van nem is egy ilyen hely.

Szerintem olyan se lenne rossz: lenne ételek: GYROS,hamburger stb+Játékgépek (ez nagyon jó,sok hülye dobálja bele a pénzt)+bowling+csocsó+biliárd+darts. Ismerek egy ilyen helyet,elég jól megy csak rossz helyen van. Melyik városra gondoltál?

2009. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyiss kocsmát. Az mindig tuti üzlet.
2014. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!